cogt
Cesty za golfem

Salvador las veraneras1Salvador, nejmenší středoamerická země, rozhodně není typickým cílem většiny rekreantů, natož pak golfistů. Nicméně i v zemi, kterou si dnes mnozí připomínají hlavně kvůli zprávám o zuřící občanské válce, skončivší až začátkem 90. let, se dá golf hrát. A nezapomeňte si vychutnat i 100% Bourbon.

Celý článek...

Slovensko TaleVäčšina golfových rezortov cenu za hru golfu nezvýšila, alebo urobila len drobné úpravy. Výnimkou je Welten Báč, kde vlani urobili pomerne náročné investičné úpravy (zámkové chodníky, prístrešky, atď.) a tohto roku ceny fee zvýšili o 10 €. Najdrahším ihriskom zostáva Grey Bear Tále (105 euro o vikendu), po ňom nasleduje Penati Senica – Šajdíkové Humence (90 euro o víkendu).

Celý článek...

MalackyGolfový rezort White Eurovalley si za svoju krátku históriu už svoje prežil. Len pár dní po otvorení v júli 2009 ním prehrmela ničivá víchrica, ktorá pováľala okolo 2 000 stromov. Vlani zase ihriská riadne vytrápilo extrémne sucho.

Celý článek...

Champion ReefBangalore bývá nazývané Sillicon Valley Indie. Přirovnání je to příznačné, IT firem je ve městě, kde k datu posledního sčítání obyvatel (2011) žilo skoro 8,5 milionu obyvatel, opravdu hodně. S golfem je to ovšem slabší a zahrát si není zrovna jednoduché.

Celý článek...

Black-StorkUž od piatku 19. apríla si môžete zahrať na letných grínoch prvých 9 jamiek ihriska A (TAYLOR) a trénovať na driving range, chipping area a putting green.

Celý článek...

tatrygolf2Vychutnajte si ozajstný golfový raj pod Tatrami! Úžasné výhľady, dokonalý relax na najväčšom golfovom ihrisku na Slovensku a hýčkavý luxus Grandhotela Praha****. Len 5 minút od golfového ihriska Vás bude rozmaznávať oáza oddychu s unikátnym vonkajším vyhrievaných bazénom a novým Grand Mountain Spa. Rezervujte si svoj pobyt do konca apríla a k Vášmu pobytu v máji dostanete 1 × green fee zdarma.

 


Celý článek...

Hruba-BorsaGolfisti netrpezlivo čakajú na to, kedy v Green Resorte v Hrubej Borši otvoria celé 18-jamkové majstrovské ihrisko. Jeho majitelia si však hovoria: Všetko má svoj čas. O tom a niektorých novinkách hovorí Dagmar Munková.

Celý článek...

fontanaZima už je pryč, hřiště se o překot otvírají. Rakouská Fontana otvírá v pondělí a vypsala předsezónní 30% slevu na green fee! Sleva trvá do 18. dubna. Od zahájení sezóny do 18. dubna 2013 hrajete jedno kolo (18 jamek) v klubu Fontana GC, na najlepším hřišti Rakouska, od pondělí do středy místo 140 za 98 euro, ve čtvrtek a pátek zaplatíte místo 160 euro jen 112 a v sobotu a neděli 133 místo 190 euro.

Celý článek...

Sotogrande San-RoqueNa jihu Španělska, kde se pohoří Sierra Almenara a řeka Guadiaro střetávají se Středozemním mořem, najdeme resort Sotogrande, největší soukromou rezidenční čtvrť v Andalusii. Sotogrande se nachází jen 25 km od Gibraltaru. Místo, které má styl a jež inspiroval sám život, založili roku 1952 americký plukovník Joseph Rafael McMicking a Mercedes Zobel de Ayala y Roxas.

 

Celý článek...

agama logoTo všetko sa bude dať zažiť v golfovom areáli Agama v Koši. Hovoríme o tom s prezidentkou tamojšieho golfového klubu Petrou Dzurikovou.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...