mba banner
Golf v ČR

amundi-winner-750Vítězkou turnaje Amundi Czech Ladies Challenge s dotací 37 500 euro, které se odehrálo 16. - 18. září 2020 na hřišti Prague City Golf na Zbraslavi se stala Finka Tiia Koivisto. Šestadvacetiletá seveřanka zvítězila s celkovým skóre -9 a radovala se ze svého premiérového vítězství na LET Access Series. Do první desítky se nevešla ani jediná česká hráčka, nejlepší z domácích byly Sára Kousková, Patricie Macková a Agáta Vahalová, které se srovnaly na dělené 12. pozici se skóre +3.

Celý článek...

amcr-2020-win-750Vítězstvím Šimona Zacha a Gabriely Roberty Vítů skončilo třídenní Akademické MČR jednotlivců a univerzitních týmů v Golf Resortu Telč, které se odehrálo za rekordní účasti studentů ve dnech 15. - 17. záři 2020. Soutěž družstev ovládnul A-tým Univerzity Karlovy Praha.

Celý článek...

ogs kaskada A 750Sedmnáctý turnaj Open Golf Series 2020 se odehrál ve středu 16. září na Kaskádě a díky téměř ideálnímu počasí se ho zúčastnil rekordní počet hráčů. Navzdory velké konkurenci si však tituly ve všech třech vypsaných kategoriích pohlídali domácí hráči Petr Beneš (na úvodním snímku uprostřed), Ladislav Špok a Jakub Vacula. Krajánci si z Kaskády tentokrát neodvezli ani žolíka ze soutěže Gecco Nearest, kterého si výkonem 335 cm vysloužila domácí Elena Machátová.

Celý článek...

slovak-open-win-750Po dvoch hracích dňoch sme v Penati Golf Rezort, na ihrisku Legend spoznali víťaza Penati Slovak Open Championship 2020. Najvyššiu výhru v doterajšej krátkej histórii podujatia, 10.000 Eur si odniesol Ondřej Lieser z Českej republiky, ktorý vlani skončil druhý, po pamätnej play off s Rorym Sabbatinim.

Celý článek...

ogs-silky-win2-750Ve středu 9. září přišlo na řadu již patnácté letošní setkání příznivců turnajové série časopisu Golf, tentokrát na nejstarší moravské osmnáctce v Šilheřovicích. Přestože bylo kolem sebe na co koukat (včetně opravené fontány na jedničce), dokázali hráči ve stínu mohutných alejí i skórovat. Hrálo se ve třech kategoriích, které ovládli Juraj Zajíček, Petr Cihlář (na snímku uprostřed) a Robin Jeřábek. Žolíka Gecco Nearest s hodnotou 33 centimetrů ze sedmičky si vysloužil Jaroslav Mouka.

Celý článek...

austria-winners-750Alan Babický skončil na pomyslné stříbrné pozici na Mezinárodním seniorském mistrovství rakouské PGA konaném 7. - 8. 9. 2020 na hřištích Gut Larchenhof a Kaiserwinkel Kossen. Mistrem Rakouské PGA seniorů se stal Mike Burrows s celkovým výsledkem -5, před Alanem Babickým, (-4) a vítězem European Tour Markusem Brierem (-1).

Celý článek...

Strana 1 z 220

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...