demoday-750V pátek 14. května budete mít unikátní příležitost v rámci našeho jarního demo dne zdarma otestovat nejžhavější novinky z dílen společností Callaway a Titleist. A nezapomeňte, že fitting může pomoci zlepšit hru všem hráčům, bez ohledu na HCP.

Celý článek...

Zbraslav-750Chcete se stát Zbraslavským králem, nebo královnou, stejně jako se loni stala Sára Kousková? Stačí se přihlásit do 20. května do jamkovky Prague City Golf a úspěšně projít několika souboji s ostatními golfisty. Hrací poplatek je pro řádné členy 500 korun, pro roční členy 1000 korun a zaplatíte ho pouze jednou, před prvním kolem. Zahrát si můžete, i když nejste členem Prague City Golf. Stačí si vybrat jedno z výhodných ročních členství, stát se členem zbraslavské golfové rodiny, přihlásit se do 20. 5. a jste ve hře. A o co se hraje? Nejen o spoustu hodnotných cen, ale především o titul Zbraslavský král/královna 2021.

Celý článek...

Mnich-ilu-750Užijte si golfové jaro v krásné jihočeské krajině. Konkrétně na hřišti Mnich Golf resortu Monachus u Nové Bystřice. Osmnáct jamek si zahrajete za „jarní" cenu – ve všední dny od pondělí do čtvrtka za 800 korun, od pátku do neděle za 1150 korun. Využít můžete i voucher časopisu Golf na „jedno fee, dva hráči" od pondělí do pátku s výjimkou svátků. Zahrát si ale můžete hned v sousedství na devíti jamkách Nové Bystřice. Opět za „jarní" cenu 350 korun.

Celý článek...

Ypsilon-ilu1-750Liberecká Ypsilonka se řadí mezi nejkrásnější golfová hřiště v Česku. A také mezi nejkvalitnější. Ostatně, vyzkoušet to můžete sami. Počítat musíte zatím s omezeními kvůli covidové pandemii, proto se hraje pouze ve dvoučlenných flightech a startovací časy jsou po osmi minutách. Rezervace jsou možné pouze přes TeeTime. V pondělí a v úterý si zahrajete 18 jamek za 110 korun, ve středu a ve čtvrtek za 1300 a od pátku do neděle a ve svátky za 1500 korun. Připravené jsou i zvláštní nabídky – pro ranní ptáčata tzv. early birdie se startovním časem do 8:50 za 1000 Kč a naopak sunset fee 5 hodin před západem slunce za 900 korun.

Celý článek...

Kaskada-il2-750Přijeďte na Kaskádu ve čtyřech, kupte si celý flight a získejte slevu 55% z ceníkové ceny, kdy místo 7 200 Kč zaplatíte 3 900 Kč. O víkendu tak ušetříte 3 300 Kč s tím, že greenfee pro jednoho hráče vás vyjde na 950 Kč. Na tuto akci se již nevztahují další slevy.

Celý článek...

 

Oaks-14th-750I golfová hřiště mohou být perfektní ukázkou udržitelnosti a ohleduplnosti k okolní krajině, ale i svým sousedům. Průkopníkem trvale udržitelných hřišť je PGA National Czech Republic, které je součástí ambiciózního projektu OAKS Prague vznikajícího v Nebřenicích u Prahy.

Celý článek...

Fr-lazne-ilu1-750Lázeňský golf na jaře, to je vždycky příjemný zážitek. Platí to i pro golfový resort Františkovy Lázně – Hazlov. Využít můžete některou ze speciálních jarních nabídek. Například Happy pondělí za cenu green fee 800 Kč, případně Zelenou jarní nabídku s green fee se slevou 50%. Nebo si pořiďte kartu 5 green fee za 5000 Kč s platností na dva roky od jejího zakoupení. Kartu navíc můžete využít i pro svého spoluhráče. Zaregistrujte si svůj hrací čas na www.teetime.cz, nebo na telefonním čísle 354 595 402.

Celý článek...

Darovansky-dvur-budova-750Tři devítky Panorama, Svatá Anna a Jezírka, příjemné prostředí rekonstruovaného statku, to vše nabízí golfový resort Darovanský dvůr. Letošní sezona se rozběhla už naplno, takže si stačí jen vybrat z herní nabídky. Green fee ve všední den vyjde na 900 Kč za 18 jamek, o víkendu a ve svátek na 1350 Kč za 18 jamek. Rezervace startovních časů je nutná na tel. čísle recepce 604 211 565. Vzhledem k přetrvávajícím omezením nabízíme teplá jídla dle denní nabídky či lahodnou kávu Nespresso z restauračního okénka.

Celý článek...

Korenec-pohled1-750Hledáte golfový klub s rodinnou atmosférou, ale i se sportovním duchem?
Přijeďte na Kořenec i s celou svojí rodinou! Sokrates Golf & Country Club vám nabídne členství bez vstupních poplatků, začátečníkům pomůže s vybavením i hrou a pro děti pořádáme kempy s vyhlášenou atmosférou.

 

Celý článek...

Strana 1 z 171

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...