Vincentka-golfinfo

DR svetlaNa brněnskou Kšírovku se můžete za golfem vypravit i po 16. hodině. Areál nabízí noční osvětlení centrálního putting greenu i DR. Zejména v sychravém počasí pak oceníte také kryté odpaliště s vyhříváním. Hra z trávy či na greenech je možná po celý rok, tedy i v zimě, pokud na trávě není námraza či sníh. A přestože je kavárna zavřená, u okýnka dostanete kávu, čaj i ostatní občerstvení do TO GO kelímku.

Celý článek...

tmr golf banner 750Sezóna 2020 byla pro provozovatele golfových hřišť pořádnou zkouškou. Prověřila nejen to, kolik jsou golfové resorty schopny vydržet, ale i to, jak rychle umí reagovat a přizpůsobit své služby. Jak to v podobných případech bývá, takovéto zkoušky však s sebou nesou i velké příležitosti.

Celý článek...

Panorama-kacov-250Golfový Resort Panorama spustil elektronický prodej voucherů na rok 2021. Nejedná se jen o dárky pro golfisty, v nabídce je mnoho druhů voucherů, které si můžete jednoduše pořídit z pohodlí vašeho domova s použitím krátkého návodu níže:

Celý článek...

Silherovice-750Typicky dutý zvuk, ozývající se, jakmile některý z hráčů zasáhne vzrostlý strom, tvoří nedílnou kulisu šilheřovické osmnáctky. Na třetím nejstarším hřišti v tuzemsku se hraje už pět dekád a představuje dokonalou ukázku parkového typu hřiště. Jeho historie je nerozlučně spjata s osobou Ing. Jana Cieslara, který se s golfem seznámil v roce 1954 při svém pobytu v Mariánských Lázních. Kouzlu hry propadl natolik, že začal vyvíjet značné úsilí, aby zelený sport zapustil kořeny i na severu Moravy. Po několika letech hledání objevil roku 1967 zanedbaný zámecký park v Šilheřovicích, a rázem bylo rozhodnuto – hřiště vyroste právě tady.

Celý článek...

vanocni poukazMáte ve svém okolí nadšeného golfistu? Nebo naopak negolfistu, pro kterého hledáte originální dárek? Nevíte, jaký dárek by se hodil pro Vaše obchodní partnery? Rádi vám vytvoříme speciální vánoční poukazy na všechny naše služby – golfové kurzy, soukromé hodiny s trenérem, green fee na veřejné i mistrovské hřiště. Zámecký Golf Resort Hluboká nabízí širokou nabídku služeb jak pro golfisty, tak pro golfové začátečníky.

Celý článek...

Strana 1 z 296

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...