mba banner

ceska-lipa-750Turnajová série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf zavítá v úterý 6. října poprvé ve své historii do malebného golfového resortu v České Lípě. Startovné včetně green fee je nastaveno na přátelských 750 Kč (členové klubu platí pouze 250 Kč), a tak je jen na vás zda budete u předposledního turnaje základní části chybět, nebo si zde vyhrajete body či žolíka pro slavkovské finále.

 

Celý článek...

KS 1Golfová Kšírovka nedaleko centra Brna je mezi golfisty známá především díky perfektním podmínkám pro trénink golfu. Na své si tu přijdou klienti, kteří potřebují natrénovat jakoukoli herní situaci i úplní začátečníci. K dispozici je golfistům 250 m dlouhý driving range, chipping area s písečnými bankry, putting greeny i 6-ti jamková akademie. Vedle golfu ale představuje Kšírovka také ideální podmínky pro pořádání firemní eventů, zejména teambuildingů a různých večírků pro klienty či obchodní partnery.

Celý článek...

Lazne-Kynzvart-750Právě taková je mistrovská osmnáctka hřiště nacházejícího se na západních svazích Slavkovského lesa, zasazeného do historicky i přírodně výjimečného prostředí s kulisou klasicistního zámku.

Celý článek...

hrochVážení milovníci golfu, ráda bych vás pozvala na charitativní golfový turnaj Modrého hrocha na hřišti GOLF & SKI RESORT OSTRAVICE, který se bude konat v pondělí 21. září 2020. Díky velkorysému partnerství TMR můžeme letos uspořádat nově turnaj i na tomto krásném hřišti mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd.

Celý článek...

Ceska-Lipa2Hráváte turnajovou sérii Open Golf Series pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf? Pak by vám neměly uniknout následující informace:
1) Vypsání zcela nového turnaje v České Lípě (úterý 6. 10. 2020); na ilustračním snímku
2) Vypsání náhradního termínu za zrušený turnaj v Čeladné (čtvrtek 8. 10. 2020)
3) Výzva k obnovení své registrace pro turnaj v Kravařích (středa 23. 9. 2020)

Celý článek...

Strana 1 z 291

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...