cogt

TRailNovinkou značky Cobra tentokrát potěšíme začínající a méně zkušené hráče. Právě oni z tolerantních holí Cobra T-Rail, charakteristických dutým tělem a unikátním tvarem kombinujícím hybrid a železo, vytěží nejvíce. Přinášejí totiž optimální mix délky a extrémní tolerance, což hole z kategorie „usnadňující hru" posouvá na další úroveň.

Kombinují toleranci hybridů Cobra Baffler s precizností želez. Dutý široký spodek s lící a horní hranou železa kromě délky a odpouštění slibuje i potřebnou míru přesnosti. Dutá konstrukce napříč celým setem umožňuje každé holi dosahovat odpalových úhlů i délky jako u hybridu, míček vyšlete do vzduchu velmi snadno.

Další evoluce produktů T-Rail zahrnuje nové duté oddělené kolejničky, které podporují větší pružnost, respektive průhyb v oblasti za úderovou plochou, což podporuje vyšší úhel odpalu i větší rychlost míčku, zároveň kolejničky usnadňují interakci s povrchem, což je poznávací znamení známého designu Baffler Rail. Líc z pevné kované oceli má proměnlivou tloušťku, což souvisí s osvědčenou technologií E9, spojenou s vyšší rychlostí míče a delšími ranami v případě, že míč nezasáhnete přesně středem líce.
Hybrid má klasický tvar, což vedlo k nižšímu a hlubšímu usazení těžiště, výsledkem je vyšší úhel odpalu a nárůst rotace, takže míček vyletí po vyšší trajektorii a měkce dopadá. Pětka hybrid navíc výborně vyplňuje mezeru mezi nejdelšími holemi v bagu a železy.

Set se nabízí v dámské i pánské verzi od hybridu 5 a dále 6–PW, SW, pro praváky i leváky, s gripy COBRA Lamkin Crossline. Lze dokoupit i GW. Hole jsou na grafitu a vycházejí na 900 euro. Pánské hole zdobí PVD chromový a černý finiš, prodávají se s šafty COBRA ULTRALITE, flexe S, R (50 g) i Lite (45 g), dámské hole mají povrchovou úpravu na bázi chromu v kombinaci s černou a růžovou barvou, osazeny jsou šafty COBRA ULTRALITE o hmotnosti 45 gramů.

Stránky výrobce: www.cobragolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...