Cesty za golfem

black-stork-ilu1-750Golfová sezóna začala pod Tatrami tento rok oveľa skôr. Teplé jarné počasie umožnilo v Golfovom rezorte Black Stork hru na krásne zelených greenoch už v marci. Poloha ihriska pod tatranskými štítmi má benefit kvalitu horského vzduchu pri hre golfu, je ako stvorená pre rekreáciu ako aj rehabilitáciu pre ľudí s dýchacími problémami.

Celý článek...

prinPoslední roky golfový svět netrpělivě sledoval výstavbu dalšího golfového hřiště na Mauriciu. Jeho plánované dokončení pozdržel covid. V prosinci minulého roku turnaj AfrAsia Bank Mauritius Open série DP World Tour konečně zahájil jeho provoz.

Celý článek...

black-stork-deti-750Doprajte deťom objaviť čaro golfu vo Vysokých Tatrách. Pre juniorov od 6 do 14 rokov sme pripravili golfovú školu s výukou golfovej hry pod vedením golfových trénerov a inštruktorov v rozsahu 3- 5 hodín denne!

Celý článek...

weitra-ilu-750Kromě úžasného golfu (Golfclub Weitra je partnerem v projektu 1fee2hráči a vouchery zde lze uplatnit od pondělí do pátku) budou každý měsíc v kuchyni připravovat speciality z jiného oboru. Ryby, skopové, pečené vepřové, drůbež, zvěřin... vše končí v listopadu husou a v prosinci stejky. Několikrát během sezóny bude večer navíc zpestřen živou hudbou na venkovním pódiu.

Celý článek...

black-stork-750K dpospozícii tak už pre vás bude 18 letných jamiek ihrisiek Taylor/A a Braid/B. Zvýhodnená cena Green Fee (30€/9 jamiek; 40€/18 jamiek) pokračuje do 27.3.2024.

Celý článek...

poysdorf-summer-750Poysdorf, hřiště co by kamenem dohodil od Mikulova, funguje celoročně na letní greeny. To není taková novinka. Novinkou posledních dní je, že tráva už je jarně zelená a hřiště ve velmi dobré kondici.

Celý článek...

Korutany-2-750Zaujalo vás to? Přečtěte si, co všechno nabízí golf v Korutanech, organizace Golf Alpe Adria a jejich partnerské hotely: Korutany leží o poznání jižněji, jaro tam nastupuje rychleji, zdejší hřiště jsou hratelná dřív než ta česká. A nabídka je bohatá... Co je rozhodujícím kritériem pro dokonalou golfovou dovolenou? Z průzkumu vyplývá, že zásadních je sedm bodů. . Každý je blíže rozveden v jednom z následujících odstavců.

Celý článek...

madeira-utesy-750Madeira se může pochlubit množstvím zážitků, které vám naservíruje. Proto je až překvapivé, že si ji za dovolenkovou destinaci začali turisté volit teprve nedávno. Malebné portugalské souostroví to však dohání velmi razantně a počty turistů neustále rostou. Do povědomí Madeira vstoupila zejména díky úžasné přírodě, jejíž charakter určila ponejvíce vulkanická činnost. A když k tomu přidáte bohatou historii, výtečnou kuchyni a světově proslulé víno, sotva si můžete představit atraktivnější pozvánku k tomu, abyste na „ostrov věčného jara" zavítali. Pro tato a pro mnohá další lákadla je souostroví už osm let v řadě vyhlašováno jednou z předních dovolenkových destinací, což dokládá i World Travel Award.

Celý článek...

black-stork-jaro-750Využite krásne slnečné dni na hru golfu. K dispozícii zimné jamky na ihrisku Taylor (A) a Braid (B). Keď ihrisko nie je pokryté snehom, môžete si zahrať zimné gríny.

Celý článek...

sicilie-golf-etna-750Sopka Etna na talianskom ostrove Sicília podchvíľou dokazuje, že nie náhodou patrí medzi najaktívnejšie vulkány na svete. Správa sa ako vrtošivá nevesta. Určite to bude jej žeravým vnútrajškom. V rezorte Golf & Spa rezort Il Picciolo o tom vedia svoje. Po našej májovej návšteve aj my.

Celý článek...

Strana 2 z 61

2

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...