Cesty za golfem

Rak-Kor-Dellach-750Hurá do Korutan! Ze 165 rakouských hřišť jich najdete rovný tucet – a to výjimečně atraktivních – v Korutanech, na slunečném jihu Rakouska. Hřiště jsou trvale v plné kondici, hotely a restaurace také dělají vše pro to, aby vám dopřály pohodovou dovolenou. A čím je golfová dovolená v Korutanech výjimečná? Nezaměnitelným charakterem každého hřiště a partnerskými hotely, které se specializují na golfisty. Samozřejmě také díky všem možnostem, jež vycházejí z jedinečného spojení golfu, vysokých hor a velikých teplých jezer. Fascinující kraj.

Celý článek...

rakousky-golf-750Vážení golfoví přátelé, i letos jsme vám jako každoročně připravili aktualizovanou souhrnnou nabídku rakouského golfu – publikaci Rakouský golf 2023, která byla přílohou posledního čísla Golfu. Příručka je určena všem, kdo mají cestovatelské touhy a nehrají jen na svém domovském hřišti. Rakouská krajina je jiná, hory s bílými vrcholky, velká teplá jezera a spousta i negolfových zážitků. Servis a kvalita hřišť na úrovni, přitom ceny nijak výrazně nepřevyšují ty naše. Mnozí čeští hráči sem jezdí pravidelně. Výrazným trendem je trávit golfovou dovolenou v blízkých destinacích, případně si ji rozdělit na několik kratších kusů – k tomu se Rakousko hodí téměř ideálně.

Celý článek...

Rak-Mondsee-750Dálnice mezi Lincem a Salcburkem protíná krajinu, kde se veliká jezera střídají s horskými pásmy. Žádný Everest a žádné moře, přesto jsou hory dostatečně impozantní a jezera dostatečně smaragdová na to, abyste se cítili jako... přinejmenším jako ve Švýcarsku. A v téhle krajině, nedaleko od našich hranic, je golfu jako naseto. Do sdružení GOLF & SEEN patří 10 hřišť a 19 golfhotelů

Celý článek...

sv-lomnica-ilu3-750Ihrisko Vardon je už 2. rok public teda je k dispozícii aj hráčom bez oprávnenia na hru – „ zelenej karty". Tomu je prispôsobený aj predĺžený čas hry na každej jamke a štartovacie časy sú po 15 minútach. Vstup je spoplatnený veľmi priaznivým paušálnym poplatkom. Pre záujemcov sú pripravené výhodné permanentky. Rozsiahla Chipping zóna je k dispozícii a je rozšírená o 3 tréningové greeny.

Celý článek...

span-torreque-ilu-750Historie Golf Torrequebrada se píše už téměř pět desítek let, pod zrodem osmnáctijamkového hřiště je podepsán elitní amatérský golfista José „Pepe" Gancedo, přezdívaný jako golfový Picasso. Jaké dílko nám „namaloval" a jak je to s onou českou stopou? Více se dozvíte na následujících řádcích. Na počátku stál německý kapitál, když koncem 60. let získával reálné kontury ambiciózní projekt Benalmádena Costa, k němuž se pojilo vybudování dvou hotelů s celkovou kapacitou 400 pokojů, dalších dvou hotelů po 500 pokojích v každém a nechybělo ani golfové hřiště. Dnes jsou tyto čtyři budovy známy jako Hotel & Casino Torrequebrada (standardní hotel), El Colosso, Marina Golf (obojí privátní apartmány) a Flatotel (apartmánový hotel). Spolu s osmnáctijamkovým hřištěm Golf Torrequebrada je dnes vlastní španělská rodina.

Celý článek...

black-stork-jaro-750Milí golfisti, letné jamky na ihriskách Taylor "A" a Braid "B" budú vďaka priaznivému počasiu otvorené už od piatka 24.3.2023, a to za zvýhodnenú cenu green fee.

Celý článek...

M-Golf-Legend-750Cestování lidem uspokojuje jejich tužby ať jsou seberozdílnější. Na Mauriciu se splní i hodně náročná přání jak těch, kteří hledají krásné pláže, klidné moře a nedotčenou přírodu, tak těch, kdo milují golf v krásném prostředí. Takže není žádným překvapením, že se sem rádi vracejí.

Celý článek...

mar-tgz-ilu-750Keď sú v strednej a severnej Európe golfové ihriská pod snehom, alebo si pri hre treba riadne dúchať na prsty, jednou z dobrých volieb je Maroko. Napríklad Agadir, mesto pri Atlantiku, ktoré sa vďaka širokým piesčitým plážam, dlhým bulvárom, množstvu hotelov i pestrej golfovej ponuke zaradilo medzi významné svetové turistické strediská. Nebolo to tak vždy. Do 29. februára 1960 tam arabsko-berberské obyvateľstvo žilo v skromných prízemných domčekoch v úzkych uličkách, nechýbala medina a súky. Nad tým všetkým čnela pevnosť kashab z 15. storočia so strážnymi vežami.

Celý článek...

ilu-750Slnečné pobrežie Costa del Sol v najjužnejšej provincii Španielska – Andalúzii, je dôkazom toho, že mať druhý domov v podobe vily alebo aspoň apartmánu je pre bohatšiu časť Európanov priam životnou nevyhnutnosťou. Sú ich tam desaťtisíce a nové stavajú. K tomu patrí aj golf i vďaka celoročne príjemnej klíme.

Celý článek...

marianky-kolonada-750Uprostřed nádherné přírody Karlovarského kraje, Slavkovského lesa a Krušných hor se ukrývá ráj golfu, relaxace a zimních radovánek.

Celý článek...

Strana 5 z 61

5

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...