Golf v ČR

pga-junior-2-750Doprovodný turnaj golfových nadějí se odehrál na Kaskádě v sobotu 30. září ve třech věkových kategoriích, ve kterých zvítězili Kristián Černický (7-8 let), David Šmerda (9-10 let) a Vojtěch Zmeškal (13-18 let)

Celý článek...

gf-partneri2-k3-750Tradiční součástí prvního hracího dne závěrečného turnaje domácí profesionální série bývá odpolední turnaj partnerů. Ten letošní se odehrál na Kaskádě v pátek 29. září se třemi vypsanými kategoriemi, ve kterých nenašli přemožitele Libor Svoboda, Veronika Vávrová a Karolína Kasparová. Přirozeně nechyběli ani vložené soutěže. Nejpřesnější byla tentokrát Dana Dvořáčková, zatímco nejdelší odpaly předvedli Dušan Hozák a Karolína Kasparová.

Celý článek...

gf-ilu1-750Přelom září a října slaví golfoví profesionálové již více než dvacet let na Kaskádě, která se stala nejenom zavedeným hostitelem závěrečného turnaje domácí profesionální túry, ale díky tradičnímu sobotnímu galavečeru zanechává za každým ročníkem nezapomenutelnou tečku. A nejinak tomu bude i tentokrát. Kdo vyhraje, ještě netušíme, výsledky více než sedmdesáti členného startovního pole ale můžete sledovat buď online v aplikaci Golfgenius, anebo po dohrání kola na serveru ČGF.

Celý článek...

gf-partneri-k1-750Ve čtvrtek 28. září, v předvečer závěrečného turnaje Czech PGA Tour, se na Kaskádě odehrál tradiční zahajovací turnaj partnerů, jehož třem vypsaným kategoriím dominovali Libor Picek, Dušan Holý a Romana Petkovská. Nejdelší odpal předvedl Lukáš Korda, nejblíže vybrané jamce zahrál Pavel Kuka.

Celý článek...

ilu-advice-750Chyby ke golfu patří. Tak to prostě je. Nevyvarují se jim ani ti nejlepší z nejlepších, natož potom rekreační golfisté. Některé z chyb, kterých se při golfu dopouštíme, jsou z kategorie jen těžko kontrolovatelných, ale jsou chyby, které jdou přímo za námi. A vůbec nejhorší jsou ty, které amatérští hráči „vyrobí" ještě před začátkem kole, ještě předtím, než poprvé švihnou holí.

Celý článek...

ogs-kravare-k1-750V pořadí jednadvacátý turnaj série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf se odehrál ve středu 20. září v zámeckém parku v Kravařích. A přestože nebem nad pohodově vyladěným hřištěm vládlo prosluněné počasí, nijak zázračné výsledky svědčily spíše o tom, že se většina hráčů tentokrát oddávala spíše prosluněné procházce, než soustředěnému zacílení na výkon. Znalost domácího prostředí tak tentokrát dokonale využili vítězové obou kategorií: Denisa Horáková (na snímku) a Pavel Lux.

Celý článek...

Telc-ilu1-750Poslední turnaj základní části turnajové série pro čtenáře, předplatitele a příznivce časopisu Golf se odehraje ve středu 11. října v Telči, a protože existuje jen málo tak nádherných věcí, jako je podzimní Vysočina, věřím, že si tuto šanci nenecháte ujít. Jako bonus jsme pro vás ve spolupráci s resortem připravili zvýhodněné fee 700 Kč, které zahrnuje i startovné.

Celý článek...

Zuska-Jiri-fotosluka-750Další start na turnaji Challenge Tour čeká na Jiřího Zusku v druhé polovině tohoto týdne. Po účasti ve Španělsku, tolik ovlivněného logistickými problémy, se bude čtyřiadvacetiletý golfista snažit posunout v žebříčku Road To Mallorca a přiblížit si jistotu plné hráčské karty pro příští sezónu.

Celý článek...

ogs-ropice-k2-750V pořadí dvacátý turnaj série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf se odehrál ve středu 13. září, v poslední den intenzivního Mariánského léta. A právě ryze letní podmínky daly vyniknout zbrusu nové, pověstmi opředené, Ocelové devítce, na které účastníci svou hru zahajovali. Pro dobré známky, ale bylo potřeba vydržet i závěrečnou sekvenci tří posledních jamek devítky kdysi původní, dnes Železné. Hrálo se ve třech kategoriích, které opanovali Zbyhněv Bartulec, Martin Blechovský (na snímku) a Lukáš Mokrý.

Celý článek...

kouskova-sara-ilu-750Po úspěšném vystoupení na předchozích dvou kláních v Irsku a Nizozemsku, se česká golfistka Sára Kousková připravuje na třetí turnaj LET v řadě, jenž hostí od pátku do neděle švýcarský Holzhausern. VP Bank Swiss Ladies Open se bude hrát o prizemoney v hodnotě 300.000 euro.

Celý článek...

Strana 1 z 176

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...