lavoie-gregg-gf-750Závěrečný turnaj Czech PGA Tour 2021, který se tradičně odehrál na začátku října na brněnské Kaskádě, vyhrál až po tříčlenném play-off americký profesionál Gregg Lavoie, dlouhodobě působící v Česku. Stejně jako Stanislav Matuš a Štěpán Daněk ve dvoudenním turnaji zapisoval skóre -5, ale měl silnější nervy v rozehrávce a na třetí dodatečné jamce birdie puttem rozhodl, že 50tisícový šek poputuje do jeho rukou.

Portiva Golf Trophy - Grandfinále Czech PGA Tour tradičně zakončuje tuzemskou profesionální sezónu a také letos se sjeli do Golf Resortu Kaskáda až na výjimky nejlepší čeští profesionálové, startovní pole tradičně doplňovala rovněž řada amatérů.

Ze sedmi žen ve startovní listině si vedla nejlépe Anika Bolčíková (+2), která v absolutním pořadí obsadila sedmé místo.

Vítěz byl vyhlášen na závěrečném slavnostním večeru, kde byl dekorován i nejlepší hráč Czech PGA Tour 2021, kterým se s částkou 322 988 Kč stal Filip Mrůzek.

Konečné výsledky turnaje
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina-kategorie?id=649435244&categoryId=649435259


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...