tipsport-750Nedělních 65 ran přineslo Jakubovi Pokornému (na snímku vlevo) suverénní absolutní vítězství v 17. ročníku Tipsport Poháru mistrů, který se odehrál 9. – 10. října v Golf Resortu Konopiště. Díky jeho výkonu putuje šek na 50 000 Kč na činnost mládeže do GC Karlovy Vary. Pro titul mezi ženami si došla Barbora Šindelářová (na snímku vpravo).

„Velmi dobře připravené hřiště, sportovní štěstí a skvělí spoluhráči, to všechno stálo za dnešním výsledkem. Mám velkou radost i za finanční prémii od Tipspotu. Na tento turnaj na konci sezóny se vždy moc těším a doufám, že budu mít šanci se zúčastnit i příští rok," prohlásil nový šampión v tiskové zprávě promotéra.

Mezi muži skončil druhý Štefan Páleník z GC Čechie (+2), na bronz dosáhl Tomáš Tvoroh (+4) z GC Beřovice.

V ženách byly výsledky vyrovnanější a vítězství slavila Barbora Šindelářová +3 (75+72) z GC Austerlitz. Alina Shchepteva z pořádajícího GC Konopiště zaostala o tři údery (+6), třetí místo získala Silvie Dittertová (+9), která zastupovala GC Svatý Ján.

Zdroj: TZ, foto Ota Mrákota

Konečné výsledky
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=673015402


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...