Spilkova-BognerAni třetí letošní start na LPGA neproměnila Klára Spilková v první cut. Na Bank of Hope Founders Cup ve Phoenixu zahrála 73-75 a s celkovými +5 jí přebývalo šest ran. „Před turnajem jsem se cítila dobře, mám natrénováno z Floridy, ale ještě si pár věcí potřebuje sednout. Stále je tu pro mě spousta nového," řekla členka globálního týmu KPMG a Czech Teamu k svému výkonu na hřišti Wildfire Golf Club s parem 72.

„Potřebuji dát všemu čas a být trpělivá, než se vše usadí a moje hra začne být znovu konzistentní a stabilní. Dělám pro to maximum, takže pevně věřím, že to určitě přijde," dodala hráčka, kterou hned v dalším týdnu čeká druhý letošní americký start, na KIA Classic v kalifornském Carlsbadu, kde bude mj. hrát devět z prvních deseti golfistek světového žebříčku a dvacet z top 25.

Zdroj: TZ

Turnaj Hope Founders Cup ve Phoenixu vyhrála korejská reprezentantka Ko se skóre –22, o jedinou ránu za ní dělily druhé místo hned čtyři hráčky, mezi kterými byly obě sestry Kordovy.

Leaderoboard ZDE
http://www.lpga.com/leaderboard

 


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...