Golf v ČR

Karlstejn COGT 750Po úspěšné premiéře na Kaskádě v závěru června, kterou ovládl profesionál Aleš Kořínek, Czech Open Golf Tour pokračuje na začátku září druhým pilotním turnajem na Karlštejně. Atraktivní středočeský resort bude profesionály a přední amatéry hostit od pátku 3. do neděle 5. září. Ve čtvrtek 2. září je pro ně připraveno volné tréninkové kolo.

Celý článek...

czechmasters-750Zpočátku to vypadalo na napínavý závěr, ale když Stenson utopil míč na šestnáctce a Pulkkanen na osmnáctce, spadlo Američanovi Johannesovi Weermanovi jeho první vítězství na European Tour doslova do klína. Úspěch Američanů v letošním ročníku pak zvýraznili dělený druhý Sean Crocker a dělený čtvrtý Paul Peterson.

Celý článek...

albatross-750Dohromady vlastní pět titulů z majorů, dvě stříbrné medaile z olympijských her a desítky turnajových titulů z PGA i European Tour a ve dnech 19. – 22. srpna se stanou největšími hvězdami 7. ročníku turnaje D+D REAL Czech Masters na Albatrossu. Řeč je o Henriku Stensonovi, Rorym Sabbatinim, Padraigu Harringtonovi a Dannym Willettovi. Společně s nimi se v české zastávce European Tour představí i rekordních 16 českých golfistů v čele s olympionikem Ondřejem Lieserem.

Celý článek...

cogt-ilu-hrac-logo-750Závěrečný turnaj Czech Open Golf Tour (COGT) se odehraje 3. – 5. září na Karlštejně. Ve hře je opět 250 000 Kč, které se rozdělí mezi deset nejúspěšnějších hráčů, takže vítěz bere 66 250 Kč! A zkrátka nepřijdou ani amatéři, z nichž ten nejlepší si odveze navíc i hrací kartu na Penati Slovak Open.

Celý článek...

beroun-winner-750Filip Mrůzek slaví vítězství na turnaji GolfAdvisor.golf Czech Open na hřišti Beroun Golf Clubu s dotací 30 000 euro. Navázal tak na své dvě předchozí výhry z Berouna a jako bonus přidal nové rekordní skóre. Po čtyřech kolech zahrál -24 a s přehledem uhájil vítězství před dvojicí amatérů Matěj Bača a Filip Ráža.

Celý článek...

Libecajt-Ales-750Když se v listopadu roku 2017 stal generálním sekretářem České golfové federace, nemohl ani v nejmenším tušit, co se také stane náplní jeho práce a že se golf čas od času dostane spíš na vedlejší kolej. Místo toho bude řešit všemožná omezení a opatření kvůli covidové pandemii, právní kličky tu něco zakazující a jindy povolující. Pravda je, že uplynulé období bylo i v českém golfu lehce turbulentní. To ostatně potvrdil Aleš Libecajt i v rozhovoru pro náš časopis.

Celý článek...

Beroun-il2-750Téměř kompletní domácí profesionální golfová špička, 30 tisíc euro v banku, z nichž připadne vítězi 10 tisíc, atraktivní odměny na všech čtyřech tříparech za hole-in-one, doprovodné akce pro hráče i pro partnery, to jsou základní údaje turnaje CzechAdvisor.golf Czech Open, který se odehraje na hřišti Beroun Golf Clubu 11. až 15. srpna 2021.

Celý článek...

mcr-2021-750-slukaVítězství v Mezinárodním mistrovství ČR ve hře na rány zaslouženě slaví Hana Ryšková a Filip Jakubčík (oba na úvodním snímku). Šampionát se hrál 4. – 7. srpna na Kunětické Hoře. Čtyři ze šesti medailí zůstaly doma, bronzovou příčku mezi ženami vybojovala Francouzka českého původu Adela Cernousek, stříbro mezi muži si odvezl Slovinec Gal Patrik Stirn.

Celý článek...

Karlstejn COGTPilotní projekt České golfové federace připravovaný pro vzájemné měření sil nejlepších domácích amatérů s profesionály vyvrcholí první zářijový víkend závěrečným turnajem na Karlštejně. Ve hře je opět 250 000 Kč, které se rozdělí mezi deset nejúspěšnějších hráčů. A jako bonus pro nejlepšího amatéra? Hrací karta včetně startovného na Penati Slovak Open, na které přislíbili účast i olympionici Rory Sabbatini a Ondřej Lieser, takže pokud si věříš a chtěl bys hrát se stříbrným medailistou z Tokia, nezbývá než se přihlásit!

Celý článek...

ilu-golfball-750Není golfový míček, jako golfový míček. Co golfista, to názor. Jeden hraje jen s míčky renomovaných značek, jiný vezme zavděk i „nalezenci". Nejspíš se většině hráčů ale už také stalo, že na hřišti našli míčky, které mají zcela specifické určení: drivingové míčky. Na hřišti by tedy neměly, co dělat. I proto, že jejich kvalita je nižší než těch určených pro hru.

Celý článek...

Strana 4 z 146

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...