olesS luxusním náskokem šesti úderů si dánský golfista Thorbjørn Olesen došel na Ras Al Khaimah Championship pro své už osmé vítězství na DP World Tour. Turnaj zahájil 69 ranami, zato o den později za to vzal, když zapisoval 62. A své soupeře nešetřil ani o den později, kdy šel kolo za 63. Ve finále nic neponechal náhodě a pěti ranami pod par nedal soupeřům šanci. Druhý skončil jeho krajan Rasmus Højgaard (-21), třetí příčku vybojoval Francouz Frederic Lacrois.

„Mimořádný okamžik, který umocňuje přítomnost rodiny včetně mého syna," těšilo zkušeného Dána. „Vždycky se tu odehrávají bitvy, a tak tomu bylo i nyní, kdy jsem měl za zády jednoho z nejtalentovanějších hráčů současnosti," dodal na adresu svého krajana, který na úvodní devítce finálové rundy srovnával s Olesenem krok. „Hrál jsem však velmi dobře a dokázal skórovat v momentě, kdy jsem to potřeboval. Vítězství bylo jedním z cílů pro sezonu a mám radost, že se mi to podařilo tak brzy."

Kompletní výsledky turnaje na www.europeantour.com/dpworld-tour/ras-al-khaimah-championship-2024/results?round=4

Foto: TaylorMade Golf


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...