oosDP World běží i v prosinci, kdy golfisté zavítali na Mauricius na turnaj AfrAsia Bank Mauritius Open. V něm se zaskvěl zkušený Jihoafričan Louis Oosthuizen, když zvítězil s náskokem dvou ran před Laurie Canterem z Anglie. Třetí místo s -14 si rozdělili další Angličan Daniel Brown, Jihoafričan Jacques de Villiers a Švéd Sebastian Söderberg.

Pro Oosthuizena to bylo druhé vítězství v řadě na okruhu běhen jediného týdne, neboť předchozí podnik se dohrával až v pondělí. „Golf je ten nejpodivnější sport," uvedl po své jedenácté výhře na DP World Tour.
„Posledních pět týdnů jsem se golfu moc nevěnoval, zahrál jsem si jen pár kol a trochu jsem na některých věcech pracoval před odjezdem do Leopard Creek. Najednou jsem ale začal míče velmi dobře trefovat, věděl jsem, že patuju dobře, a tak jsem se jen snažil, ať mi to všechno vydrží. Pár ran jsem pokazil, ale dokázal jsem to napravit. Je to jako sen vyhrát na hřišti, které jsem pomáhal navrhovat. Poprvé jsem zvítězil i před mnou dcerou, což je taková třešnička na dortu."

Kompletní výsledky turnaje na https://www.europeantour.com/dpworld-tour/afrasia-bank-mauritius-open-2024/leaderboard

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...