Chris WoodZdařilý finiš v podobě pěti ran pod par vynesl Chrisu Woodovi druhý titul na okruhu EPGA Tour. Finálové kolo naopak nesedlo do té doby vedoucímu Gregory Bourdymu, který se po výsledku +6 propadl na dělené šesté místo. Woods zvítězil o dvě rány před Španělem Cabrera-Bellou (-13), třetí místo si z rakouského Lyoness Open odvážejí Robert Rock, Robert Dinwiddie a Matthew Fitzpatrick (-10).

Angličan čekal na vítězství dva roky a druhý triumf oslavil ve svém 169. turnaji na okruhu. To jen dokazuje, jak těžké je na EPGA uspět. Díky výhře se také ze 124. pozice posune mezi 80 nejlepších hráčů světa.

Wood podal ve finále bezchybný výkon, skvěle drajvoval a neomylně si počínal na greenech. „Celý týden jsem hrál skvěle, hlavně dnes," těšilo Angličana. „Cítil jsem, že bych ve finále mohl zahrát kolem 68 ran, nakonec to bylo ještě o ránu lepší. Když jsem si vloni v říjnu zranil na tenise zápěstí, musel jsem pět měsíců pauzírovat, což bylo docela frustrující, ale hned při návratu v Maroku jsem skončil třetí. To mi dodalo sebevědomí, ale další úspěchy nepřicházely, několik týdnů jsem hrál celkem špatně. Od minulého měsíce jsem ale cítil, že si mi forma vrací a toto vítězství je toho důkazem.

Z trojice českých zástupců - Lukáš Tintěra, Petr Dědek a Aleš Kořínek - neprošel žádný zhráčůcutem. Nejblíže mu byl Lukáš Tinětera (T79.), jemuž chyběly dvě rány.

Kompletní výsledky turnaje zde

Foto: www.gepa-pictures.com


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...