Hrdy RileyNetradiční v rámci běžných turnajů PGA Tour je podnik Zurich Classic of New Orleans. Hrají proti sobě totiž dvojice hráčů ve formátu four ball. Ten letos nejvíce sedl dvojici letitých kamarádů – Nick Hardy a Davis Riley zaokrouhlili své skóre za čtyři hrací kola na rovných třicet pod par a druhé Kanaďany Hadwina a Taylora za sebou nechali o dva údery. Tímto výsledkem zároveň stanovili nový rekord turnaje.

„Kdykoliv se pokoušíte vyhrát golfový turnaj, víceméně získat první trofej bývá vždycky obtížné," konstatoval po skončení bojů Riley. „A tady potřebujete trefovat dobré rány, nám se naštěstí povedlo pár perfektních úderů v okamžiku, kdy se rozhodovalo," dodal.

Oba parťáci se znají od 14 let, hráli spolu během juniorské týmové soutěže na Wyndham Cupu v roce 2014. Vloni se však na turnaji, kde letos uspěli, jejich cesty rozdělily. Riley skončil čtvrtý a završil v tu chvíli šest umístění v top 15 v řadě, Hardy si na čtvrté jamce finálového kola poranil zápěstí a musel vynechat dalších šest týdnů. Letos se zde spojili a vybojovali své první vítězství v kariéře na PGA Tour.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/tournaments/2023/zurich-classic-of-new-orleans/R2023018

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...