HarDramatické rozuzlení nabídl turnaj Travelers Championship, v němž ani po osmi jamkách play-off nebylo rozhodnuto o vítězi. Jeho jméno odtajnila až dodatečná osmá jamka, na které pro sebe duel mezi Harrisem Englishem a Kramerem Hickokem rozhodl prvně jmenovaný. Na hřišti, kde se nemožné stává možným a kde můžete "nastřílet" spousty berdíků stejně, jako si můžete odnést řadu bogey, vybojoval English svůj titul čtvrtý na okruhu. V tomto kalendářním roce jde už o jeho druhý vavřín, první dva tituly přitom vybojoval o dlouhých osm let dříve.

"Není to žádná náhoda," dodal na to konto Englishův kedík Eric Larson, který sám v sobě krotil emoce po druhém letošním triumfu svého chlebodárce. "Nikdo nepracoval tvrději než on, aby se dostal zpátky na výsluní," prozradil ještě a dodal, že za předvedený výkon by si výhru zasloužili oba hlavní protagonisté.

Ti dosáhli skóre -13, třetí Marc Lieshman skončil o ránu zpět, čtvrté místo s -11 si odvezl Mexičan Abraham Ancer.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/competition/2021/travelers-championship/leaderboard.html

Foto: Travelers Championship


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...