loryNetradiční formát turnaje, kdy hráči nastupují ve dvoučlenných týmech a střídají se různé formáty hry, nabídl parádní vyvrcholení. Nejprve za to ve finále Zurich Classic of New Orleans pořádně vzali Ramey s Trainerem, když skóre stlačili o devět ran na -25. Vzhledem k tomu, že favorité a obecně dvojice, co šli za nimi a vstupovali do finále z lepší výchozí pozice, čekalo se, že Rameyho s Trainerem vystřídají. Jenže to se nakonec nestalo a v dramatickém závěru oba dva tři hodiny čekali, zda se jim někdo vyrovná.

Povedlo se to pouze McIlroyovi, který na závěrečné jamce skvěle přihrál, aby Lowry přidal kýžené birdie, kterým si vynutili rozehrávku. Šanci měli i ve dvojici s irským párem jdoucí Brehm a Hubbard, ale na nelehkém pětiparu neskórovali, už předtím kvůli double bogey ze sedmnáctky vypadli z boje Blair s Fishburnem.

Rozehrávka se měla hrát formátem, kdy se měl střídat foursome na osmnáctce s four ballem na devítce, ale irskému páru nakonec stačila jediná jamka – znovu zvládli lépe osmnáctku, a dokonce jim k titulu stačil par. „Naprosto úžasné," shrnul Rory vystoupení vítězného páru. A ve stejném duchu hovořil i jeho parťák Shane Lowry: „Občas to s námi nevypadalo dobře, ale nakonec to dopadlo skvěle.

Kompletní výsledky turnaje na https://www.pgatour.com/tournaments/2024/zurich-classic-of-new-orleans/R2024018/leaderboard

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...