KokrNa Charles Schwab Challenge přidal Jason Kokrak do své sbírky druhý titul z PGA Tour, navrch k tomu získal i skalp v poslední době velmi dobře hrajícího Jordana Spietha, jehož odsunul o dvě rány na druhou příčku. Tlačenice vznikla na dělené třetí pozici, kde se vedle Američanů Hoffmana a Kizzirea seřadili Angličan Poulter a Muñoz z Kolumbie.

Kokrak i Spieth šli do finále bok po boku, a třebaže ani jeden z nich vyloženě v závěrečné rundě nezářil, nakonec z minisouboje vyšel lépe prvně zmiňovaný. Spiethovi totiž krutě nevyšel úvod, když od druhé po čtvrtou jamku zapisoval bogey, čímž předznamenal následný průběh bitvy. I když se ani Kokrak nevyvaroval zaváhání, přece jen své slabší chvilky dokázal kompenzovat dobrými momenty, což se ukázalo být rozhodující. Nakonec ho tak o titul nepřipravila ani dvě bogey v závěru z patnáctky a šestnácté jamky.

„Jsem velký chlapík, s velkým autem, velkým sakem i velkým šekem," dodával s širokým úsměvem na tváři Kokrak poté, co převzal trofej a oblékl se do kostkovaného saka pro vítěze. Svá slova později o poznání vážněji doplnil: „Každý rok se snažím zlepšovat, což není věc, která by se dařila skokově." Mimo jiné hodně pracoval na patování. A to se mu v turnaji vyplatilo, právě patr hrál v turnaji klíčovou roli.

Kompletní výsledky turnaje na: www.pgatour.com/competition/2021/charles-schwab-challenge/leaderboard.html

Foto: Tom Pennington/PGA Tour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...