MemPo tři kola si Rory McIlroy, Si Woo Kim a David Lipsky na turnaji Jacka Nicklause budovali dobrou výchozí pozici. Do finále šli z vedení, ale nakonec se o prvenství poprali v rozehrávce Viktor Hovland a Denny McCarthy, pro něhož by šlo o první výhru na okruhu. Situaci na osmnácté jamce ale nezvládl, a tak norský soupeř slaví čtvrtý titul na PGA Tour.

McCarthymu se stala závěrečná jamka osudnou hned dvakrát. 71 jamek hrál skvěle, jenže pak svůj drajv umístil do hustého rafu, z něhož míček jen vracel, což vedlo k bogey, které umožnilo Hovlandovi srovnat se svým sokem krok. Na první jamce rozehrávky pak McCarthy nezvládl druhou ránu, z čehož opět rezultovalo bogey. A to na Nora nestačilo... „Já se vrátím," hlesl pak McCarthy po dohrání kola, „opravdu se vrátím."

Z trojice lídrů po třetí rundě si nejlépe vedl Si Woo Kim, který skončil čtvrtý, McIlroy dělil sedmé místo a Lipsky se propadl až na dělenou dvanáctou příčku.

Kompletní výsledky turnaje na https://www.pgatour.com/tournaments/2023/the-memorial-tournament-presented-by-workday/R2023023/leaderboard

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...