WyndWyndham Clark předvedl na Wells Fargo Open opravdu úžasné představení. Nejenže vybojoval svůj první titul na PGA Tour, ale dozajista upoutal i způsobem, jakým si pro něj došel. Triumfoval stylem start-cíl a druhého Shauffeleho za sebou nechal o čtyři údery. Naplnil tím předpověď své matky, jež v roce 2013 podlehla po dlouhém boji rakovině a která vždycky věřila, že její syn bude bojovat na nejprestižnější golfové profesionální sérii.

Není divu, že vítězství v něm vyvolalo spoustu emocí. „Je s tím spojeno strašně moc. A také jsem nejednou chtěl brečet a zlámat své hole, abych se konečně dočkal těchto sladkých okamžiků. Je úžasné, že se mi to přece jen podařilo. Moje máma tu není, ale přál bych si, aby tady byla a mohla to sledovat," svěřoval se golfista, který svůj zásadní útok podnikl v sobotu, kdy si díky 63 úderům přinesl do závěrečné rundy náskok dvou ran. Ten ve finále nejen držel, ale postupně jej ještě rozšířil. Je tak otázkou, zda jej tato výhra přiblíží trvaleji k elitě či nikoliv.

Kompletní výsledky turnaje na https://www.pgatour.com/tournaments/2023/wells-fargo-championship/R2023480/leaderboard

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...