knappNováček na PGA Tour Jake Knapp potřeboval jen pět startů k tomu, aby získal svůj premiérový titul na okruhu. Místem jeho triumfu byla Vidanta Vallarta, dějiště Mexico Open, kde zvítězil s náskokem dvou ran před finským golfistou Sami Välimäkim.

Oba hlavní protagonisté si tak udrželi pozici, z níž do finále vstupovali, třebaže Fin zahrál lépe, Knapp i přes nezdar v úvodu situaci ustál a vedení uhájil. „I když jsem ve finále nepředvedl svůj nejlepší výkon, dokázal jsem to pro všechny, kteří tvoří součást mého týmu, pro mou rodinu a své nejbližší. Vždycky mě podporovali, a i proto jsem na sobě dlouho pracoval. Dnes to byl náročný den, foukalo, pár vlajek navrtali do opravdu těžkých pozic. Na čtrnáctce jsem si pomyslel, že už je to jen o nás dvou, soustředil se na to, co dělá Sami, a hrál jsem to jako jamkovku," ohlížel se za finálovou rundou Knapp.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/tournaments/2024/mexico-open-at-vidanta/R2024540/leaderboard

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...