RofaJeště v polovině dějství Wells Fargo Championship to vypadalo na parádní jízdu Xandera Schauffeleho. Rory McIlroy ale postupně zahájil trpělivou a místy až bezchybnou jízdu. Na podniku, kde už v minulosti třikrát triumfoval, vstupoval nakonec do finále se ztrátou jediné rány, kterou srovnal hned na úvodní jamce.

Vzhledem k tomu, že Schauffele i McIlroy byli od ostatních soupeřů celkem odskočení, bylo zřejmé, že finálový flight spolu bude víceméně hrát jamkovku. A jak kolo postupovalo, McIlroy získával navrch. K prvnímu trháku nasadil na osmičce, kde zahájil sérii birdie – birdie – eagle, ve stejném duchu pak zahrál od třináctky po patnáctku, čímž se rozestup obou protivníků zvýšil už na sedm jamek. Nakonec ho tak nemuselo mrzet ani double bogey na závěrečné jamce. Severoirský golfista oslavil čtvrtý titul z tohoto podniku a před PGA Championship si určitě dodal sebevědomí.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/tournaments/2024/wells-fargo-championship/R2024480/leaderboard

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...