SchauPo dubnovém triumfu na Zurich Classic of New Orleans slaví Xander Schauffele na Travelers Championship druhé vítězství v sezoně. To první vybojoval ve dvojici s Patrickem Cantlayem, shodou okolností svým parťákem z finálového flightu Travelers Championship. Poslední řádná výhra se tak datuje do roku 2019 a jak sám přiznal, tato skutečnost se možná i podvědomě projevovala určitou netrpělivostí ve hře.

Náskok dvou ran pečetil Schauffele berdíkem na poslední jamce. Do rozehrávky s ním přitom mohl jít dělený druhý Sahith Theegala, ten však své naděje pohřbil „dabláčem" na závěrečné jamce. Spolu s Theegalou dělil druhou příčku ještě J. T. Poston. Velmi solidní čtvrté místo vyválčil ve svém třetím startu v sérii amatér Michael Thorbjornsen, jehož po výborném startu ve finálové rundě zastavily chyby na dvanácté a třinácté jamce.

Naopak nepovedené finále zažil Patrick Cantlay. V jeho skóre kartě bylo jen málo parů, zato spousta bogey, a dokonce i jedno double bogey. Kolo za plus šest znamenalo propad o jedenáct mít na konečnou dělenou třináctou pozici.

Kompletní výsledky turnaje na https://www.pgatour.com/leaderboard.html

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...