JonRaJon Rahm se vyšvihl do čela průběžného pořadí FedEx Cupu. Na The American Express připomínal od úvodních kol španělský expres, když zapisoval dvakrát 64 ran. Ve finále byl dlouho bezchybný, až na tříparové třináctce zaváhal, nakonec však se sedmadvaceti ranami pod par udržel vedení o jediný úder před Davisem Thompsonem a třetími Kirkem a Schauffelem (oba -25). Posledně jmenovaný vůbec předvedl parádní stíhačku, když jen ve finále srazil své skóre o deset ran. Stejný kousek se povedl také van Rooyenovi, jemuž to stačilo k posunu na dělenou šestou příčku.

Rahm pokračuje v demonstrování výtečné formy, v posledních pěti oficiálních startech napříč světovými hřišti posbíral čtyři tituly! Zatímco při jeho posledním vítězství na Sentry Tournament of Champions předvedl parádní stíhací jízdu, tentokrát šel do finále z děleného vedení spolu s Thompsonem. Ve společném flightu tak mohli hrát jamkovku, nicméně i soupeři za nimi se činili. Rozhodnutí nakonec padlo až na šestnácté jamce, kde z necelých tří metrů patoval Španěl na birdie.

„Momentálně to vypadá tak, že sklízím ovoce za dlouhodobou práci, už vloni jsem se ve švihu cítil komfortně, ale ne vždycky se to projevilo na výsledku. Zato nyní se mi všechno spojilo dohromady, a to rovnou několikrát," pochvaloval si vítěz a aktuálně třetí nejlepší hráč planety.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/leaderboard.html

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...