scomaScottie Scheffler potvrdil roli favorita a na Masters dokonale zúročil svou formu z posledního období. Částečně jen na první devítce s ním soupeři drželi krok, respektive udržovali přijatelnou ztrátu, pak už se jen postupně vzdaloval a po celkovém výsledku jedenáct ran pod par obohatil svůj šatník o pomyslné druhé sako pro vítěze z Augusty. Schefflerův výkon zasluhuje uznání, i když letošní ročník vzhledem k jeho suverenitě tak trochu postrádal závěrečnou zápletku.

Druhé místo s odstupem čtyř ran vybojoval překvapivě mladý Švéd Ludvig Åberg, startující na svém vůbec prvním majoru. Třetí příčku si rozdělili Tommy Fleetwood, Collin Morikawa a Max Homa.

„Nemyslel jsem na minulost ani na budoucnost, snažil jsem se zůstávat v přítomném okamžiku. Dobře jsem sezonu zahájil a doufám, že v tomto trendu budu pokračovat. Chci pokračovat v nastolené práci, protože se mi vyplácí," hodnotil pak průběh roku Scheffler.

Kompletní výsledky turnaje na https://www.pgatour.com/tournaments/2024/masters-tournament/R2024014/leaderboard

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...