ilu-golf-ilu-hrac-750Rádi byste si nechali poradit s drajvováním, ale nepotřebujete individuální výuku s trenérem? Přihlaste se na Veřejnou hodinu drajvování. Ta první bude již ve středu 17. května!

Celý článek...

kaskada-kurz-deti-750Pro velký zájem o výuku golfu na Kaskádě otevírá Kaskáda Golf Academy další krátkodobý kurz pro děti, začátečníky.
Kurz bude probíhat každé pondělí od 15. května do 26. června v čase 15:00 – 16:00 hod. a je určen pro úplné začátečníky, či mírně pokročilé mladé golfisty od 4 let.

Celý článek...

Kestrany-750Spojit golf s dalším zážitkem, například gurmánským? Proč ne? Tak přesně to můžete v golfovém resortu Kestřany u Písku. A vybírat můžete hned z několika nabídek několika turnajových sérií. Vyzkoušet můžete například Kestřanský řízkáč, v němž zaplatíte green fee za zvýhodněnou cenu 690 korun a v ceně máte navíc i skvělý řízek s bramborovým salátem. Další variantou, ale nikoliv poslední, je třeba Kestřanský gurmán.

Celý článek...

svratka-ilu2-750Díky rychlému naplnění prvních dvou kempů a poptávce do třetím se Golf Svratka rozhodli ho uspořádat. Třetí kemp se bude konat v termínu od 30.7. do 2.8.
Neváhejte a své ratolesti přihlaste. Více informací naleznete na jejich webových stránkách.

Celý článek...

terasy-usti1-750Golfový resort Terasy Ústí nad Labem zvou golfisty na novinku letošní sezony, kterou je série Terasy Tour. Každý turnaj se hraje pod záštitou některého z partnerů a deset nejlepších hráčů z každého turnaje ve třech stablefordových kategoriích (HCP 0 – 12, 12,1 – 20 a 20,1 až 54) získá body do celkového hodnocení tour. Do celkového pořadí se započítávají tři nejlepší výsledky. První turnaje se hraje už 7. května, celá série končí 8. října.

Celý článek...

tycko-ilu-750Pokud jste hráči golfu nebo pokud uvažujete, že s tímto sportem začnete, můžete pro tu nejsnazší orientaci mezi všemi hřišti využít zcela nový a jedinečný portál Týčko. Webový portál Týčko je rozcestníkem k rezervaci vaší hry v České republice a na Slovensku. Cílem bylo vytvořit přehledné prostředí, které vám umožní najít si snadným způsobem hřiště a rezervovat hru. Rezervace hry a veškerá komunikace probíhá již mezi vámi a vybraným hřištěm.

Celý článek...

kuneticka-hora-ilu-750Kunětická Hora láká golfisty na prahu nové sezony na řadu zajímavých změn i akcí. „Nová" Kuňka má být v mnoha směrech pro hráče přívětivější a vstřícnější. Na co se tedy mohou golfisté těšit? Na hřišti přibyla nová a především kratší odpaliště, rozšířily se dopadové zóny a snížily roughy. A pokud si chcete Kuňku v novém hávu vyzkoušet, je pro všechny golfisty připravena další nadmíru zajímavá akce – zahrát si Kunětickou Horu můžete za exkluzivní cenu 500 korun! Akce platí od 1. května 2023 až do konce roku. Každý hráč si hřiště může zahrát za uvedenou cenu jednou.

Celý článek...

Kaskada-kveten-750Pobytový balíček SUPERGOLF - balíček zahrnuje 1x noc na dvoulůžkovém pokoji typu Standard a 2x greenfee na 18 jamek na 27jamkovém hřišti Kaskáda na osobu (4x fee celkem). Cena 3 960,- (ušetříte až 5 440,-). Navíc si můžete zakoupit buggy za zvýhodněnou cenu. A pokud nepotřebujete na Kaskádě bydlet? Pak pro vás máme golfový balíček 2fee + buggy. Balíček obsahuje dvě fee na 18 jamek na hřišti Kaskáda a buggy. Cena 2 900,- (ušetříte až 2 100,-).

Celý článek...

Kuneticka-hora-750Začátek golfové sezony je také ideálním časem pro všechny, kdo s golfem chtějí začít. Pro všechny, kdo chce golf objevit a naučit se základní golfovou techniku pod dohledem profesionálních trenérů české PGA, je určený kurz Začni s golfem. Co obnáší? Tři hodiny výuky s profesionálním trenérem PGAC, získání základních golfových dovedností a pravidel, možnost zapůjčení potřebného vybavení a neomezený počet tréninkových míčků.

Celý článek...

Strana 1 z 220

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...