oaks-klub-750Máme radost, že se s vámi můžeme podělit o skvělou zprávu týkající se golfové klubovny. Renovace historického zámku byla dokončena a my se moc těšíme, že vás od soboty 1. října budeme moci přivítat již v nově otevřené klubovně. Pevně věříme, že tato událost je dalším milníkem, který podpoří jedinečný zážitek ze hry na nejlepším hřišti v České republice. Těšíme se na vás.

Celý článek...

ilu-golfer-750Začněte hrát pod dohledem opravdových profesionálů z PGA of Czech Republic. Stačí si vybrat některý ze skupinových kurzů Začni s golfem za zvýhodněnou cenu 790 korun. Kurz obsahuje tři hodiny skupinové výuky s profesionálním trenérem PGAC, zapůjčení veškerého potřebného vybavení a neomezený počet míčků na trénink. Pak už si stačí vybrat jen místo – kurzy se konají v Průhonicích, Hodkovičkách a Kunětické Hoře ve všední dny i o víkendech.

Celý článek...

Lisnice-il-01-750Golfové hřiště v Líšnici necelých třicet kilometrů od Prahy je druhým nejstarším v Česku a právě tady můžete stylově poznat tajemství golfu. Využijte akci Ochutnávka golfu, během níž vás trenér seznámí s golfem, vyzkoušíte si odpálit první míčky a projdete se po hřišti. Veškeré vybavení je možné si zapůjčit a jako dárek si odnesete golfový míček. Balíček obsahuje 2 hodiny s trenérem, zapůjčení golfových holí, neomezené množství míčků k tréninkovým lekcím s trenérem, vstup na tréninkové plochy a prohlídku hřiště. To vše za 590 korun. Využít ale můžete i další zajímavé nabídky klubu s nadmíru bohatou historií.

Celý článek...

Mnich-nadhled-750Babí léto, neomezený golf na osmnáctijamkovém hřišti Mnich v malebné jihočeské krajině a ubytování se vším komfortem, to všechno v jednom můžete zažít v Golresortu Monachus v Nové Bystřici. Ubytujte se v prostorné vile Amenity Resortu Česká Kanada jen tři kilometry od hřiště a můžete v rámci balíčku hrát neomezený golf. K tomu dostanete žetony na driving range během pobytu zdarma (80 míčků na osobu a den) a lze si půjčit e-cart se slevou 200 korun. Takže pokud vyrazíte třeba ve čtyřech lidech, za dvě noci a tři dny neomezeného golfu vás přijdou na 6950 korun na osobu.

Celý článek...

ypsilon-akce-750Golfu není nikdy dost a na Ypsilonce o to víc. Hřiště je ve skvělé kondici a každý má nyní možnost hrát do konce sezóny 2022 úplně ZDARMA. Ypsilon Golf Resort Liberec, stříbrné „Golf Digest – Hřiště roku 2021", si pro všechny golfisty připravilo neodolatelnou akční nabídku.

Celý článek...

cebr-jednicka-750Tak trochu jiné turnaje spojené s Gurmánskými víkendy a dalšími doprovodnými akcemi, to vše můžete zažít na Čertově břemeni. Ve dnech 1. a 2. 10. 2022 si milovníci dobrého jídla a pití přijdou na své – v menu mistrů svého řemesla totiž najdou lanýže a vína z Piemonte. A nechybí ani golf. V neděli se hraje finálový turnaj Geum Golf Tour Čertovo břemeno, a jak už název napovídá, celkový vítěz se může těšit na hodně atraktivní cenu. Tradičně nechybí ani doprovodný program. Ti, co ještě golf nehrají, si ho mohou vyzkoušet pod dohledem profesionálního trenéra, připravená je i akademie pro děti s turnajem na 9 jamek.

Celý článek...

Cihelny-club-750Přichází babí léto a to je ideální čas na relaxaci a sport. Obojí plnými doušky můžete zažít v Cihelny Golf & Wellnes Resortu nedaleko Karlových Varů. Vybrat si můžete z balíčků s ubytováním na 2, 3, nebo 6 nocí s polopenzí. Kromě toho lze využívat neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy, užijete si i thajskou masáž a získáte 25% slevu na green fee na osmnáctijamkové hřiště vytvořené golfovou legendou Garym Playerem, stejně jako na další hřiště v okolí včetně Mariánských Lázní, Karlových Varů, či Kynžvartu.

Celý článek...

Cesky-Krumlov-klub-750Spojit golf a wellnes se zabíjačkovými hody? Jakkoliv může taková kombinace znít znít zvláštně, přesně to nabízí Golf Club Český Krumlov během října. Golfový klub ve spolupráci s resortem Svachovka i letos připravuje víkendové zabíjačkové hody v termínech 7.–9. 10, 14.–16. 10. a 21.–23. 10. Pro milovníky české zabíjačkové klasiky je připravené ubytování na dvě noci se snídaní, občerstvení v sobotu při zabíjačkovém turnaji, dvakrát vstup na 60 minut do Paleo wellness světa s vyhřívaným bazénem a dvě green fee. Celková cena balíčku za hráče je 4 500 korun.

Celý článek...

sezonka-750Pokud jste to ještě neudělali, vyzkoušejte kartu Golf-sezónka, která vám umožní hrát na pěti hřištích společnosti TMR, kterými jsou Kaskáda, Ostravice, Olomouc, Skalica a Kunětická Hora. Vybrat si můžete ze dvou možností. Golf-sezónka za 3900 korun nabízí 6 green fee na 9 jamek, nebo 3 fee na 18 jamek. Je jen na vás, jak si hry poskládáte a na jakých hřištích budete hrát. Druhou možností je Golf-sezónka za 5400 korun, díky níž můžete odehrát 10 her na 9 jamek, nebo pět na 18 jamek. A opět je jen na vás, která hřiště si vyberete a kolik jamek na nich odehrajete.

Celý článek...

Strana 1 z 203

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...