austerlitz-sochy-750Pokud se chystáte o víkendu do Golf Resortu Austerlitz, možná vás bude zajímat, že se již tuto sobotu v zámeckém parku ve Slavkově uskuteční Mezinárodní festival živých soch. Podívaná, která v České republice nemá obdoby – v zámeckém parku se sejde přes 30 živých soch z celé Evropy a 12 špičkových umělců body art, kteří budou tvořit přímo před zraky diváků.

Celý článek...

Slapy-ilux-750Rabyňská hora, Tři kříže, Sv. Jan, na první dobrou by si nezasvěcení mohli myslet, že řeč je snad o nějakých poutních místech. Zasvěcení ale vědí. Dobře vědí, a to už přes deset let. Řeč je samozřejmě o golfovém resortu Golf Park Slapy Sv. Jan a jeho dvou devítkách, Rabyňská hora a Tři kříže. Jaký byl na hřišti nad údolím Vltavy předchozí rok a co se chystá na ten letošní, o tom jsme si povídali s manažerkou resortu Andreou Šálovou.

Celý článek...

ceska-lipa-il-750Vymýšlíte prázdninový program pro své ratolesti? Máme pro vás tip. Golfové kempy v Golf Resortu Česká Lípa. Kempy pod patronací Golfové akademie zkušeného profesionálního trenéra Petra Janoucha se uskuteční ve dvou turnusech od 11. do 13. července a poté od 1. do 5. srpna. Kempy jsou určené pro děti ve věku od 8 do 18 let a maximální počet přihlášených je osmnáct děti. Pro účastníky je připravený kompletní tréninkový program včetně hry na hřišti a závěrečného turnaje.

Celý článek...

cebr-x1-750Spojit golf s gurmánským zážitkem můžete na Čertově břemeni. O víkendu 4. – 5. června si užijete obojího bezezbytku. To, že vaření je radost, předvede Marek Fichtner, v současné době šéfkuchař restaurace Červený jelen, který v minulosti řídil kuchařský tým v pražském hotelu Kempinski nebo hotelu Augustine. Golf si pro změnu vychutnáte na místní osmnáctce při třetím turnaji letošní Geum Golf Tour Čertovo břemeno. A pokud přemýšlíte, co s dětmi, pak i pro ně je připravený skvělý program včetně golfového tréninku, hry na hřišti, ale i cyklistiky, koupání, rybaření a noční bojovky. To vše pod dohledem zkušených trenérů.

Celý článek...

Fr-lazne-ilu1-750Do Františkových Lázní lze vyrazit nejen za léčením, ale také za golfem. Na osmnácti jamkách místního Golf Resortu Františkovy Lázně můžete využít zvýhodněnou cenu green fee v rámci akce Happy pondělí za pouhých 800 korun. Nebo si pořídit hrací kartu 5 green fee za 5000,- Kč s platností na dva roky. Kartu lze využít i pro svého spoluhráče a je přenosná. Normální cena fee je přitom ve všední dny 1600 korun a o víkendy a ve svátky si zahrajete za 1800 korun.

Celý článek...

Ypsilon-ilu2-750Golf je ideálním sportem pro celou rodinu, a pokud stále ještě hledáte klub, kam by mohla hrát celá vaše rodina, pak je tu pro vás nabídka liberecké Ypsilonky, která nabízí výhodné rodinné členství za skvělých podmínek. Při koupi roční hrací karty získáte navíc 50% slevu na fee pro jednoho svého hosta denně s podmínkou, že to neplatí pro turnaje. Navíc získáte řadu dalších zajímavých benefitů a slev na trénink, zboží v Proshopu a na další služby.

Celý článek...

Hodkovicky-il-750Přemýšlíte o programu pro své ratolesti na letní prázdniny? Máme pro vás tip: Co třeba prázdninový příměstský Golf Kemp v pražských Hodkovičkách? Vaše děti prožijí skvělé prázdniny s golfem pod vedením zkušených profesionálních trenérů. Připraveno je celkem osm turnusů vždy od pondělí do pátku, první startuje už 4. července, poslední končí 26. srpna 2022. Připravený je program Basic Golf pro děti ve věku 6 – 9 let za 5900 korun a Player Golf pro děti ve věku 9 – 15 let s handicapem za 7900 korun. Program začíná každý den v 9 hodin a končí odpoledne v 17 hodin.

Celý článek...

olomouc-8-750Využijte golfový balíček Stay & Play v Golf Resortu Olomouc a užijte si neomezený golf na 18jamkovém mistrovském hřišti plus ubytování v krásném dvoulůžkovém pokoji čtyřhvězdičkového hotelu přímo na hřišti. Vybrat si můžete hned z několika možností – od ubytování na jednu noc za 2290 Kč na osobu, přes dvě noci za 3790 Kč až po tři noci za 4990 Kč. V ceně je vedle ubytování a neomezeného golfu také bohatá snídaně, neomezený vstup na tréninkové plochy, 4é míčků na driving range na každý den pobytu a sleva 200 korun na bugy. Akce platí v pracovní dny úterý až pátek a při obsazení pokoje dvěma osobami.

Celý článek...

Kaskada-il2-750Pobytový balíček SUPERGOLF za 3 900 Kč zahrnuje 1x noc na dvoulůžkovém pokoji typu Standard a 2x green fee na 18 jamek na 27jamkovém hřišti Kaskáda na osobu (celkem 4x green fee). Ušetříte tak až 5 200 Kč a navíc si můžete zakoupit buggy za zvýhodněnou cenu.

Celý článek...

Strana 1 z 196

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...