Hluboka-kemp-750Chceš si užít skvělé prázdniny? Přijď k nám na Hlubokou. Zámecký Golf Resort Hluboká pořádá Junior Golf Příměstský tábor, který je vhodný i pro úplné golfové začátečníky! A co tě čeká?

Celý článek...

Kaskada-il2-750Zakoupením golfového balíčku 2 FEE + BUGY za cenu 2 400 Kč můžete kterýkoliv den v měsíci srpnu ušetřit až 2 000 Kč, protože plná víkendová cena je 4 400 Kč. Anebo se u nás ubytujte a golf hrajte úplně zdarma!

Celý článek...

Od soumraku do úsvitu je sice také název poněkud hororového filmu, ale v případě turnaje Od soumraku do úsvitu v golfovém resortu Slapy žádný strach. Naopak, užijete si golf i zábavu v poněkud netradičním pojetí. Stačí dorazit na Slapy 31. července v podvečer. Co vás čeká? Start turnaje na první místní devítce zhruba v 19 hodin. Startuje se canonem. Po návratu do klubovny následuje zábava, soutěže, dobré jídlo, grilování. A s rozedněním se vyrazí opět na první devítku. Po hře následuje ještě lehká snídaně. Co sebou? Svítící míčky a dobrou náladu.

Celý článek...

praha-motol-750Máte kamaráda, který je členem Golf Clubu Praha v Motole? Pak se vám nabízí možnost zahrát si v roli hosta našeho člena devítku za zvýhodněnou cenu 300, nebo o víkendech 400 korun. Využít ale můžete i slevové vouchery a další slevy. Například na voucher 1fee2 hráči si v Motole zahrajete od pondělí do čtvrtka od 7:30 do 15 hodin včetně. Na hřiště můžete vyrazit i před soumrakem a se slevou 25 procent. Hra začíná hodinu a 30 minut před soumrakem.

Celý článek...

Ypsilon-ilu1-750Lepší dát vědět s předstihem... Golf Club Ypsilon zve a především vaše ratolesti na den otevřených dveří v jednom z nejhezčích golfových resortů v Česku a zároveň na Dětský den golfu. Kdy? V sobotu 18. září 2021 ve 13 až 17 hodin. Golf u nás si užijete opravdu s celou rodinou. S golfem navíc můžete začít kdykoliv, v jakémkoliv věku. A co je pro vás přichystáno? Golfové soutěže o ceny, výuka ran s trenéry, zapůjčení golfového vybavení zdarma, exhibice golfových profesionálů, ale také prohlídka golfového muzea, dětské menu v restauraci a dárky pro každého.

Celý článek...

Slapy-il1-750Pokud ještě hledáte program na prázdniny a rozhodli jste otestovat, zda je golf sportem i pro vás, pak je tady nabídka Golf Parku Slapy. Vyzkoušejte si stát se golfistou na zkoušku. Balíček pro takové zájemce obsahuje jednu lekci s trenérem v trvání 120 minut, zapůjčení golfových holí, neomezené množství golfových míčků k tréninkovým lekcím s trenérem, vstup na tréninkové plochy a 20procentní sleva na občerstvení v klubové restauraci. Balíček je k mání za 1490 korun, pro děti do 12 let za 990 korun. Stačí si lekci zarezervovat na tel. 603 814 455, nebo na e-mailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Celý článek...

Cihelny-club-750Dvacet let, to už je pěkná řádka let. Přesně tolik slaví golfový klub Cihelny a jako dárek si přichystal akci All inclusive unlimited golf. Využít ho mohou všichni – ti, kdo chtějí vylepšit svůj golfový švih, stejně jako ti, kteří chtějí s golfem začít, nebo jen strávit čas s přáteli. „Balíček" obsahuje neomezený golf, neomezený vstup do wellness s bazénem, čtyřmi druhy saun a relaxační zónou, svačinu do bagu, 40 míčků na driving range, to vše za 1990 korun.

Celý článek...

Kacov-il2-750Strávit den a noc v příjemném prostředí, krásné přírodě a ještě si zahrát golf na 27 jamkách špičkově připraveného hřiště, to vše lze v resortu Panorama Kácov. Stačí využít některý z nabízených pobytových balíčků Stay & Play. Základní balíček obsahuje jeden den neomezného golfu na 27 jamkách a ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní. To vše za 3200 korun. K tomu je ale volný vstup na cvičné plochy včetně žetonů na driving a vstup do relaxační zóny s whirpoolem. Připravené jsou i rodinné balíčky Family Stay.

Celý článek...

cebr klubovna 750V pořadí už čtvrtým podnikem pokračuje v neděli 1. srpna série jedinečných turnajů Čertovo břemeno Golf Tour. Strávit na Čertově břemeni ale můžete celý víkend. V rámci Gurmánských víkendů tentokrát předvede své umění jeden z nejznámějších českých kuchařů Jan Punčochář. Na sobotu a neděli pro návštěvníky připraví výběr svých oblíbených jídel a chybět nebude ani degustační menu.

Celý článek...

Strana 1 z 177

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...