Kynzvart-ilu2-750Léto na golfovém hřišti v zámeckém parku, to je spojení hned několika příjemných zážitků. Přesně to můžete prožít v golfovém resortu Kynžvart. Navíc můžete využít některou z letních akcí, například sunset fee za 1000 korun už od 14 hodin. Zvýhodněné fee mohou využít v pondělí a v úterý i senioři nad 60 let, a to 900 korun, nebo junioři do 18 let po celý týden za 800 korun. Také si lze zakoupit výhodný voucher na hru na hřištích v Kynžvartu a Mariánských Lázních za 2100 korun.

Celý článek...

Cihelny-club-750Kam za golfem v létě? Zajímavým tipem může být rozhodně golfový resort Cihelny u Karlových Varů. Až do 31. října platí nabídka pro pobyty minimálně na dvě noci od neděle do čtvrtka. Co nabídka balíčku Golf Special obsahuje? Ubytování přímo v hotelu na hřišti se snídaní na 3 až 4 noci, jedno green fee na 18 jamek na hřiště Garyho Playera, neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy, zdarma parkování u hotelu a wifi plus další příjemné benefity.

Celý článek...

oaks-osmnactka-750Největší golfová akce sezony v České republice, golfový turnaj D+D REAL Czech Masters v rámci DP World Tour se už blíží. Letos se hraje už jubilejní 10. ročník, ale premiérově na hřišti Oaks Prague. Prodej vstupenek běží už od května, ale pro návěstníky je důležité upozornění, že z důvodu pořádání této akce, na níž se představí špičkoví hráči včetně vítězů majorů, budou hřiště i tréninkové plochy od 5. srpna až do 22. srpna pro veřejnost uzavřeny.

Celý článek...

hluboka-czech-classic-750Zámecký Golf Resort Hluboká a Czech PGA si Vás dovolují pozvat na golfový turnaj, který se koná v neděli 4. srpna 2024 a ve kterém se bude hrát o luxusní hodinky od značky EDOX, náušnice od JK JEWELS a mnoho dalších hodnotných cen od MĚSTO HLUBOKÁ, SNAIL TRAVEL, OC IGY, SAMSON a Italier.

Celý článek...

korenec-most-750Jezdíte rádi na Kořenec? Já ano. Byl jsem zde na svém prvním hřišti, přátelé - ortodocxní golfisté, vědomi si mých schopností - mi nedovolili udeřit do posvátné země holí, směl jsem jen rozrýt drajvink zapůjčenou sedmičkou a prošel jsem si s nimi devět jamek – těch devět, k nimž za nějaký čas přibyla druhá devítka. Dávno tomu.

Celý článek...

mountain-750Otevřeli jsme pro rozsáhlé rekonstrukci Penzion MOUNTAIN v atraktivním prostředí Beskyd, v těsné blízkosti Prosper Golf Resortu Čeladná, a při pobytu do 31.7. jsme po Vás připravili výhodné letní akce:

Celý článek...

black-bridge-il-750Prázdniny ve znamení zajímavých akcí a slev můžete zažít během letních měsíců na hřišti Black Bridge na pražské Černém Mostě. Odtartovaly prázdninové happy hours. Když si zarezervujete tee time nejméně dva dny předem bez možnosti storna přes mobilní nebo webovou aplikaci TeeTime získáte 30 procent slevu. Za víkendová odpoledne v červenci a srpna od 14:30 zaplatíte za 18 jamek 1250 korun a děti hrají v doprovodu platícího hráče o víkendu od 14:30 pouze jednu korunu. Podmínkou je pouze věk do 16 let.

Celý článek...

Kuneticka-hora-750Hledáte, kam vyrazit za golfem? Co třeba na Kunětickou Horu a využít některý z balíčků, které resort nabízí? Využít lze například poukaz na hru na 18 jamek za 1200 korun na kterýkoliv den v týdnu včetně svátků. Nebo využít balíček Golf Max na neomezený golf na dva dny s jednou nocí plus neomezené míčky na driving range za 3300 korun. Co balíček obsahuje? Ubytování pro jednu osobu na dvoulůžkovém pokoji se snídaní, vstup na driving, neomezené množství tréninkových míčků, 50% sleva na vstup do Cedrus Spa saunového světa 20% slevu na bugy.

Celý článek...

cebr-klubovna1-750Golfová sezona je v plném proudu i na Čertově břemeni, kde si už tradičně můžete vychutnat nejen parádní golf v krásné jihočeské přírodě a na kvalitním hřišti, ale také si užít zajímavé nadstavby v podobě Gurmánských víkendů. Ten nejbližší 19. až 21. července je zaměřený na francouzskou kuchyni. Těšit se můžete na vyhlášené francouzské speciality a chybět nebude ani degustace francouzských vín z vyhlášených apelací. Prostě to stojí za návštěvu!

Celý článek...

Strana 1 z 249

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...