KastnerDo sezóny 2018 vstoupí Golf & Ski Resort Ostravice s novým vedením. Dosavadní ředitel Georgis Mumulos se bude nadále věnovat pouze vlastním obchodním aktivitám a v čele resortu jej střídá Jan Kastner.

Jan Kastner není v golfovém prostředí nováčkem. Má za sebou působení na obdobných pozicích v Park Golf Clubu Hradec Králové, nebo v 1. Jihočeském golfovém klubu a do nového působiště přichází s jasnou vizí.

"Mám z této spolupráce velkou radost. Golf & Ski Resort Ostravice rozhodně patří již nyní k naprosté špičce v České republice. Přesto zde vidím mnoho příležitostí ke zlepšení a určitě na nich budeme intenzivně pracovat s celým týmem zaměstanců.. Ten je, podle mého názoru, jednou z nejsilnějších stránek našeho resortu, společně s neopakovatelným prostředím a špičkovou kvalitou zázemí.

Ostravice navíc není pouze golfovým resortem, ale najdete zde kompletní zázemí pro rozličné sportovní aktivity, dovolenou nebo i firemní konferenci.
Proto věřím, že pracovat na dalším rozvoji tohoto místa má smysl a doufám, že v budoucnu potěšíme velké množství návštěvníků. Upřímně se těším na spolupráci se všemi zákazníky i dalšími partnery a věřím, že nás čekají velmi úspěšné sezóny." říká Jan Kastner.

Mgr. Jan Kastner
+420 777 169 353
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

www.ostravice-golf.cz


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...