Golfová hřiště Liberecký kraj

Golfová hřiště Liberecký kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště Liberecký kraj na větší mapě
Zpět na články
Grabštejn  | 18Praporek
FEE od
od 700 Kč
Grabštejn
Veřejné přírodní 18jamkové hřiště s 9jamkovou akademií, rozkládající se v těšné blízkosti hradu Grabštejn, patří mezi nové atraktivní golfové výzvy. Pohody si zde užijí začátečníci, ale i negolfisté, kteří s hrou teprve začínají.
Restaurace Vozik
Harrachov  | 9Praporek
FEE od
od 400 Kč
Harrachov
Jedná se o nejvýše položené hřiště v Čechách, zasazené do krásné přírody západních Krkonoš. Charakter jamek s velkým převýšením odpovídá jejich umístění v horském středisku. Předností je omezená (řízená) průchodnost hráčů, což zajišťuje dostatek soukromí.
Restaurace
1 FEE 2
FEE od
od 990 Kč
Heřmanice – Malevil
18jamkové hřiště Královského Golfového Clubu Malevil je zasazeno do krásné krajiny Lužických hor. Hřiště s parem 72 je díky místní kopcovité a lesnaté krajině spíše technicky zaměřené a vybízí hráče k taktické hře. V areálu rovněž naleznete hotel, tři restaurace, bowling, ZOO, lanové centrum, wellness, squash a mnoho dalších aktivit.
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
FEE od
od 500 Kč
Liberec – Ještěd
Hřiště s řadou vodních překážek a terénních záludností je technicky náročné, je však upravováno tak, aby poskytovalo radost ze hry všem hráčům bez rozdílu výkonnosti. Hřiště je rozděleno na dvě šestky. Bohaté další vyžití: adventure golf, iQkoutek, lesopark a golfová akademie.
Hotel Restaurace Vozik
Diners Club
FEE od
od 890 Kč
Liberec – Machnín
Hřiště leží nedaleko centra Liberce. Sice nepatří mezi ta nejdelší, ale je technické a nabízí nezapomenutelnou scenérii Podještědí.
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
Začátek
Předchozí
1
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...