Golfová hřiště Středočeský kraj

Golfová hřiště Středočeský kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště - Středočeský kraj na větší mapě
Zpět na články
FEE od
od 400 Kč
Molitorov u Prahy
18jamkový areál, dislokovaný do ovocných sadů, nabízí systém jednoduchých přímých jamek s minimem překážek. Přehledné, přírodní, kompletně zavlažované hřiště toleruje i větší stranovou nepřesnost.
Hotel PRO Vozik
Mstětice  | 18Praporek
FEE od
od 900 Kč
Mstětice
Celá koncepce 18jamkového areálu byla inspirována klasickými skotskými hřišti typu links. Hřiště je situováno do mírně zvlněného terénu, dráhy jsou lemovány vysokým travním porostem s hustými křovisky. Modelovaná jamkoviště z velké části chrání dobře umístěné pískové překážky.
Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
FEE od
od 390 Kč
Olbramovice - Čapí hnízdo
Golfové hřiště o rozloze 13,5 hektaru bylo vybudováno podle projektu známého slovenského golfového architekta Martina Munky a je jako stvořené pro trénování krátké hry. Na hřišti se setkáte s modelovanými greeny, několika vodními překážkami a suchými koryty. To vše je ohraničeno loukou a biotopem.
Hotel Restaurace PRO Vozik
FEE od
od 550 Kč
Podbořánky
Malebné 9jamkové hřiště s parem 70, vzdálené 85 km od Prahy, nacházející se na rozhraní Středočeského a Plzeňského kraje, 5 km od Jesenice u Rakovníka, je velmi chytře zasazeno do přírodního parku Jesenice v nedotčené krajině mírně kopcovitého terénu, uprostřed lesů a luk. K dispozici je stylová klubovna s recepcí a golfovým shopem, driving range, chip and putt a půjčovna holí. Klub zajišťuje golf
Vozik
Poděbrady  | 18Praporek
FEE od
od 749 Kč
Poděbrady
Rovinaté 18jamkové hřiště s rozlehlými plně zavlažovanými greeny se rozkládá v lužní oblasti labských meandrů a jeho největší pýchou jsou především vzrostlé vysoké stromy a množství menších i větších vodních překážek. Hřiště bylo přenormováno. Prořezem a obměnou stromů se stalo hratelnějším pro všechny kategorie hráčů.
Restaurace PRO
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...