Golfová hřiště Středočeský kraj

Golfová hřiště Středočeský kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště - Středočeský kraj na větší mapě
Zpět na články
Popovičky – PGA National Czech Republic – Oaks Prague
Hřiště PGA National Czech Republic, které je spravováno přední světovou manažerskou společností Troon Golf, splňuje nejvyšší standardy pro pořádání mezinárodních turnajů. Hřiště navrhl špičkový architekt Kyle Phillips a leží přímo v srdci OAKS Prague, který se rozkládá na 140 hektarech nádherné krajiny středních Čech.
Restaurace PRO Vozik
FEE od
od 450 Kč
Předboj – Yard Resort
Golfový areál tvoří významnou část Yard Resortu a je navržen tak, aby návštěvníkům umožnil nejen kvalitní a pestrý nácvik golfové hry, ale i plnohodnotný golfový zážitek na znormovaném přírodním 9jamkovém hřišti, které je veřejné – přístupné a vhodné i pro hráče bez HCP.
Hotel
Pyšely  | 18Praporek
FEE od
od 750 Kč
Pyšely
Loreta Golf představuje golfový areál, který zcela splňuje nejvyšší nároky na hru, zázemí a restauraci. Design vznikl s ohledem na vybudování sportovně náročného hřiště z mistrovských odpališť a zároveň férového a hratelného hřiště.
Hotel Restaurace PRO Vozik
FEE od
od 900 Kč
Royal Beroun Golf Club
18jamkové hřiště na místě bývalého vojenského areálu skýtá neopakovatelné výhledy na hřebeny Brd i na centrum královského města Beroun. Lesy, které ohraničují celý areál, a vodní nádrže podél širokých fervejí dávají zapomenout na skutečnost, že za pouhých 10 minut lze dojet do hlavního města. K dispozici moderní klubovna, restaurace, ubytování, wellness a relax centrum a řada dalších služeb.
Hotel Restaurace Vozik
Roztěž – Casa Serena
První soukromé hřiště v České republice, kde lze hrát jen na základě pozvání majitele, případně v rámci tzv. Access Program. Osmnáctka s širokými fervejemi a velkorysými greeny je situována okolo malé obce Roztěž u Kutné Hory, lemována lesy, jež dotvářejí její intimní charakter. V letech 2008–2011 hřiště hostilo European Senior Tour.
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...