Golfová hřiště Středočeský kraj

Golfová hřiště Středočeský kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště - Středočeský kraj na větší mapě
Zpět na články
Slapy – Golf Park Slapy sv. Jan
Hřiště najdete pouhých 18 km od okraje Prahy, v tradiční výletní prvorepublikové lokalitě. Kvalitní zážitek pro začátečníky i pro nižší HCP. Celá osmnáctka působí kompaktně, je spíše kratší a technická, přirozeně zakomponovaná do místní zvlněné krajiny. Unikátní výhledy na Slapskou přehradu. Součástí areálu je Pavilon Slunce se zázemím nejen pro hráče: restaurace, shop, wellness, dvě multimediální
Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
FEE od
od 400 Kč
Srbsko – Golf Ráj
Od jara 2020 dvanáctijamkové hřiště rozprostírající se na okraji Českého ráje ocení hlavně techničtí hráči. Vzhledem k jeho umístění se jedná spíše o rovinaté území bez velkého převýšení s náročnými greeny a hojností vodních překážek.
Hotel Restaurace
FEE od
od 690 Kč
Stará Boleslav
Sportovně rekreační areál prozatím s 9 golfovými jamkami vzniká postupně v prostoru pískovny nacházející se jižně od obce Borek. Pro mírně zvlněné hřiště je charakteristický dostatek vody a početné písečné bankry.
PRO
Štiřín  | 9Praporek
FEE od
od 500 Kč
Štiřín
Golf má ve Štiříně dlouholetou tradici. Devítijamkové hřiště s parem 70 bylo citlivě vkomponováno do průhledů, typických pro tento typ přírodně krajinářského parku. Pro nabízí mimořádné prostředí s rozmanitými scenériemi, tvořenými jak skupinami vzácných dřevin, tak dlouhými průhledy, zapojujícími park do okolní krajiny. Na okraji zámeckého parku, je rozlehlá cvičná louka se samostatným přístupem.
Hotel Restaurace
Trhový Štěpánov – Atrium
Znormované přírodní hřiště s členitým terénem, vodními plochami a méně bankry, jehož součástí jsou vzrostlé stromy, původní i okrasné dřeviny a květinové záhony. Je náročné a vhodné pro trénink krátké hry. Od jara roku 2010 se hřiště hraje na 2 × 9 jamek.
Hotel Restaurace
1 FEE 2
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...