Golfová hřiště Středočeský kraj

Golfová hřiště Středočeský kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště - Středočeský kraj na větší mapě
Zpět na články
FEE od
od 1 400 Kč
Kácov – Panorama Golf Resort
Sedmadvacet jamek špičkové kvality, driving range, chipping a putting greeny, konference, hotel, wellness a restaurace pouze 35 minut od Prahy. Nádherná příroda Posázaví, rozmanitost každé ze tří devítek nabízí pestrost hry a zapamatovatelnost každé jamky svou individualitou. K dispozici jsou také sportoviště pro tenis, beach volleyball a multifunkční hřiště.
Hotel Restaurace Vozik
Karlštejn  | 27Praporek
FEE od
od 1 450 Kč
Karlštejn
Jedinečné hřiště s romantickou kulisou majestátního hradu českých králů nabízí 27 jamek, při jejichž zdolávání vstupují do hry i náročná převýšení. Členitost terénu, přírodní rokle, dvě jezera a řada bankrů vytvářejí atraktivní prostředí i pro náročné hráče.
Restaurace PRO Vozik
FEE od
od 1 900 Kč
Konopiště – Tvoršovice
Areál zahrnuje dvě 18jamková mistrovská hřiště a 9jamkovou veřejnou akademii. Nechybí ani rozlehlý driving range s přilehlými tréninkovými plochami. V resortu můžete také relaxovat ve velkém Spa&Wellness centru, v letních měsících s možností využití venkovního bazénu.
Hotel Restaurace PRO Vozik
Líšnice  | 9Praporek
FEE od
od 540 Kč
Líšnice
Druhé nejstarší golfové hřiště v ČR založené v roce 1928. Kompletně zavlažovaných 9 jamek s historickou klubovnou z roku 1933 leží v nádherné krajině 10 km jižně od Prahy. Příjemná klubová atmosféra přeje dobrým golfovým úderům.
PRO
1 FEE 2
Mladá Boleslav – Sand Martin's Holes
Plně zavlažované 18jamkové mistrovské hřiště s parem 72 se rozkládá v mírně zvlněném modelovaném terénu na ploše 70 ha. Klubovna Golfu Mladá Boleslav nabízí tři špičkové FSG simulátory, moderní hotel**** se 40 pokoji a kapacitou 67 lůžek, skvělou restaurací s mnoha salonky a wellness centrum.Od května 2019 v provozu Junior Course (PAR 31, délka cca 1500 m).
Hotel Restaurace PRO Vozik
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...