Výbava

Prouzova 700px

tsr23-750Zcela nové modely hybridů Titleist TSR2 a TSR3 nadále zvyšují laťku výkonu, a tak se bezesporu mohou stát zbrání v bagu golfistů hledajících alternativu dlouhých želez. Zatímco TSR2 staví na rychlosti a celkovém výkonu, TSR3 přináší přesnost a větší možnosti v případě tvarování ran.

Celý článek...

tsr1-750Společnost Titleist pokračuje v úspěšné řadě holí TSR, konkrétně jde o model drajvru, fervejových dřev a hybridů TSR1, určených pro hráče se střední rychlostí švihu. Převedeno do řeči čísel – hole vyhoví golfistů s rychlostí švihu pod 145 km/h. V pozadí výkonu stojí velmi lehký design, strategicky usazené těžiště a vylepšená aerodynamika, což se promítá v usnadnění vzletu míče, dosažení potřebné rychlosti a tím i délky ran.

Celý článek...

titleist-prov-ilu-750Nové modely míčků Titleist Titleist Pro V1 a Pro V1x pro rok 2023 nabízejí delší rány z týčka, méně rotace při dlouhé hře i větší konzistenci úderů. Hledejte za tím především pokročilejší konstrukci jádra, které v případě obou verzí charakterizuje vysoký gradient.

Celý článek...

TM StNekonvenční přístup v konstrukci zcela nových želez má pomoci širšímu spektru hráčů k ještě lepším výsledkům. Právě to si TaylorMade slibuje od svých nových želez Stealth HD. Ta už od pohledu nabízejí dostatek tolerance a míček jimi snadno vyšlete do vzduchu.

Celý článek...

stor2Přesně tak si budete připadat i v zimních či podzimních plískanicích, kdy zima leze za nehty, případně je blátivo. FootJoy přináší řešení v podobě obuvi Stormwalker. Výrobce nabízí verzi pro dámy i pány, v obou případech zaručuje odolnost, prodyšnost a voděodolnost. Svršek je z kvalitní kůže, vnitřek opatřili izolační vložkou (3M Thinsulate), poskytující teplo i pohodlí.

Celý článek...

Erawan-ilu1-750Golfové simulátory sice nedokážou nahradit pocit, kdy jdete po čerstvě posekané ferveji a cítíte na tváři vlahý vítr, ale na druhou stranu, komu by se chtělo na jarní vánky čekat celou zimu, aniž sáhne na hole? Vzít do ruky železo, obout golfové boty a nasadit zelené sako pro vítěze Masters můžete i doma v obýváku nebo firemní zasedačce.

Celý článek...

nel... anebo se tak alespoň můžete cítit. V aktuálním vydání časopisu Golf jsme psali o proměnách golfové módy a nová dámská kolekce J.Lindberg – kolekce Nelly Korda – je toho důkazem. V bundě Reversible Bomber z vás bude sebevědomí doslova sálat, vaši ženskost naopak podtrhnou šaty NK.

Celý článek...

samPonechám na vás, zda budete na hřišti tančit, jedno je však jisté – na ferveje a greeny se v limitované edici vrací obuv Samba Golf, nadčasová klasika, jež původně fotbalistům umožnila trénovat na ztvrdlém a zmrzlém povrchu. I když barevné provedení evokuje spíše „letní obutí", Samba je určená do chladnějších dní, přičemž světlé barvy vám mají dodat energii.

Celý článek...

Fit kitV TaylorMade přistupují k výkonu každého golfisty individuálně, a tak se inženýři a produktoví vizionáři snaží vyvíjet nejen inovativní produkty, ale zároveň chtějí pomocí fittingu přiblížit výkon každého hráče k jeho maximu. I proto si položili jednoduchou otázku: Jak umožnit fittérům, aby mohli využít co nejširší spektrum loftu i lie u pravorukých i levorukých hráčů? V odpovědi na tuto otázku se zrodil revoluční zákaznický fittingový systém – SelectFit Kit.

Celý článek...

Strana 1 z 73

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...