Výbava

Prouzova 700px

AdLetos uplyne třicet let od doby, co adidas uvedl na trh kolekci Equipment. Při příležitosti tohoto výročí připravil speciální kolekci obuvi i oblečení EQT. Navazuje jí na trvalý odkaz výrobce – nabízet sportovcům to nejlepší možné vybavení. I tato řada se nese v duchu posouvání hranic a udržení progresivního stylu. Ne náhodou tak v sobě spojuje špičkové tkaniny s materiálem šetrným k přírodě (PRIMEGREEN), neboť jedním z poslání výrobce zůstává recyklace plastů.

Celý článek...

TM21 blkTaylorMade přichází s opravdu zdařilým dílem, které nejenže uspokojí estéty, ale stojí i na pevných základech, pokud jde o výkon a technologie. Seznamte se s železy P•790 Black. Jak z označení vyplývá, hlavním poznávacím znamením je černý PVD finiš. Železa pracují s osvědčenými prvky výrobce, a tak se těšte na přednosti spojené s dutou konstrukcí, pěnou SpeedFoam a rychlostní kapsou.

Celý článek...

Approach R10Garmin Approach R10 je nový golfový radar určený pro záznam a analýzu tréninku na driving range. Malá krabička, která se vám vejde do bagu, funguje na principu Dopplerovského radaru a je schopna zaznamenat parametry odpalu, let a místo dopadu míčku. Jako displej používá radar mobilní telefon, pomocí kterého můžete do záznamu přidat i svoje video.

Celý článek...

3d KingPuttersSpolečnost COBRA Golf se poprvé pustila na neprobádanou půdu patrů v roce 2020, když ve spolupráci s HP nabídla limitovanou edici kovových patrů z 3D tiskárny KING SuperSport-35. Nyní přichází na scénu bez limitů a nabízí kompletní řadu multimateriálových patrů KING 3D, zahrnujících tři modely, GrandSport-35, SuperNova a Agera. Představme si první dva.

Celý článek...

Nextlite ProPět velmi lehkých modelů sportovního střihu nachystal známý japonský výrobce Mizuno. Vynikají pohodlím, další přednosti vycházejí ze znalostí, jež načerpali z výroby běžecké obuvi. Měkká kůže, opora a nízká hmotnost charakterizují model Nexlite Pro s Boa systémem utažení. Volit lze z velikostí 6,5–12 (UK velikosti). Velmi lehký a voděodolný je rovněž model Nexlite GS Spiked, jak název napovídá, opatřen je spajky, konkrétně originálními Mizuno IG5. K přednostem musíme zařadit i stabilitu a oporu, dotažení obuvi opět ovládáte systémem Boa. Stejnojmenný model najdete i v podobě beze spajků, což přispělo k velmi nízké hmotnosti. Stabilitu při švihu zajišťují gumové výčnělky, mezipodešev je vystlána pěnou zvyšující pohodlí.

Celý článek...

ExplodeHned jedenáct nových patrů multimateriálové konstrukce a příznačných vysokým momentem setrvačnosti přináší golfistům PING. Stability dosáhli použitím různých materiálů – wolframu, oceli a hliníku. Vložku v úderové ploše opatřili mělkými drážkami, aby nabídla měkký pocit při kontaktu hole s míčkem a umožnila konzistentní kontrolu délky. Vylepšení se dočkaly i vizuální prvky usnadňující vyrovnání a zaměření.

Celý článek...

RF ProtoI když to s formou Rickieho Fowlera bylo poslední dobou všelijaké, stále zůstává jedním z hlavních „koní" Cobry. Aktuálně výrobce ve spolupráci s ním nachystal nové zbraně, a sice limitovanou edici želez COBRA RF Proto, jež je replikou designu hlav, s nimiž pětinásobný šampion PGA Tour hraje.
Design je výsledkem řady tvarových úprav a revizí, které trvaly rok, než se zrodila výsledná podoba. Zohlednili i Fowlerovy připomínky týkající se interakce hole s povrchem i vzhledu. Celkově se ujala až třiatřicátá verze. Set zahrnující železo čtyřku až PW zaujme ostrými hranami, offset je prakticky nulový, krček se nezužuje. Nejvýraznější rys ale představuje měděná povrchová úprava.

Celý článek...

championŠiroká nabídka golfového vybavení a příslušenství. Golf je neustále se rozvíjející sportovní disciplínou, která získává další a další fanoušky. Golfové obchody nabízejí kompletní sortiment produktů pro profesionální i amatérský golf.

Celý článek...

modelAbyste si vybrali nejlepší golfový míček, je třeba vzít v potaz jak herní schopnosti, tak styl hry a dále je třeba vzít v potaz vlastní požadavky na golfový míček. Už na začátku bereme v úvahu, zda jde o začátečníka, středně pokročilého či pokročilého hráče. Buďte v tomto smyslu k sobě upřímní, protože správné hodnocení vlastních schopností vám umožní zvolit míček, díky kterému bude hra opravdovým potěšením.

Celý článek...

Strana 1 z 65

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...