caosO čem je řeč? O limitované edici obuvi adidas CODECHAOS 22, charakteristické zcela novým designem a inovativními technologiemi. Vyzkoušejte sami, zdali tato novinka posouvá výkon v segmentu bezespajkových bot na novou úroveň. Obuv na první pohled zaujme siluetou a podrážkou, a to jak její podobou, tak barvou. Primární je nicméně funkce – poskytuje lepší oporu během švihu a větší spojení se zemí. S tím souvisí i tzv. TWISTGRIP technologie, kterou nově rozšířili napříč patou, přední částí chodidla i po stranách.

Předělali i svrchní část z recyklovaného materiálu, který kombinuje vícevrstvý textil s tenkým polyuretanovým filtrem, takže je bota odolnější vůči nečistotám, samozřejmostí je odolnost proti vodě. Výraznější ztvárnění zase připoutá pohled spoluhráčů. Pro větší pohodlí opět po celé délce pracovali s pěnou BOOST.
Výkon posunuli o kousek výš i díky představení BOA modelu, součásti této řady pro rok 2022. Model charakterizuje nový systém uzamčení s překrývajícími se panely pod oblastí krytu „zipu". Snadno uzamykatelná konstrukce umožňuje lepší dotažení podle osobní potřeby hráče a nabízí dokonalejší oporu pro celé chodidlo. Bonusem je i estetická stránka. Zabili tak dvě mouchy jednou, kdy posunuli výkon i vzhled.

Aby botu pořádně „nakopli", zvolili nové barvy. Odstartovali limitovanou edicí šedé s bílou a černou, jedinečná silueta se pojí ke speciálním barvám v tónu Země. K tomu přibude univerzální barevná řada. Na prodejních pultech najdete modely pro dámy i pány, jak v klasickém provedením s tkaničkami, tak s BOA systémem „zavazování".

Stránky výrobce: adidas.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...