samPonechám na vás, zda budete na hřišti tančit, jedno je však jisté – na ferveje a greeny se v limitované edici vrací obuv Samba Golf, nadčasová klasika, jež původně fotbalistům umožnila trénovat na ztvrdlém a zmrzlém povrchu. I když barevné provedení evokuje spíše „letní obutí", Samba je určená do chladnějších dní, přičemž světlé barvy vám mají dodat energii.

Limitované řada si drží svou ikonickou siluetu, přibyly však nové prvky, které mají posunout vaši hru. Obuv vyrobili z recyklovatelných materiálů, svršek z mikrosemiše má větší odolnost a je voděodolný. Přední část je navržena tak, aby se zlepšila trakce. „Přifoukli" polstrování a nabídli chodidlu větší oporu a pohodlí. Podešev je vhodná na hřiště i za jeho hranice.

„Jakmile léto přechází v podzim a chladnější dny přibývají, chceme hráče inspirovat a dodat jim energii," podotkl k jejich zrodu Masul Denison, globální ředitel sekce adidas Golf. „Samba, bota pojmenovaná podle známého brazilského tance a jedna z nejstarších franšíz v segmentu obuvi, představuje skvělou volbu. Jasné barvy a radost, která z bot vyzařuje, budou na hřišti skvělou ukázkou vaší osobitosti," vybízí nepřímo k nákupu.

Stránky výrobce: adidas.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...