Miz ComboJaponský výrobce, který základ svému podnikání položil v Ósace už v roce 1906, dávno nenabízí jen kvalitní železa. Pevný bod v jejich výrobním program našlo i oblečení, mající oporu ve vyspělých technologiích. Od oblečení inspirovaného vojenským potiskem se v rámci letní kolekce posouvají ke klasice a ležérní eleganci. Anatomicky tvarované svršky zhotovili z pružného materiálu, předností je také rychlé schnutí díky Mizuno Quick Dry Plus, což je materiál, jenž rychle pohlcuje a propouští vlhkost ven z povrchu těla. Upravili také barevnou paletu, veškeré položky mají sportovní vzhled.

Konkrétně se můžete těšit na bundu a vestu Move Tech Drizzle, které odpuzují vodu a jsou vhodné třeba pro ranní či večerní kolo, kdy teplota mírně klesne. Neschází hned několik modelů polo triček, jejichž hlavní předností je volnost pohybu i rychlé schnutí. Výbornou službu odvede i bunda Move Tech Breeze Elite či Move Tech Breeze Elite ST se čtvrtečním zipem. Vyniká nízkou hmotností a zahřeje vás v chladnějších dnech. S dobou jde i mikina s kapucí G-Style Hoodie. Sportovní všestranná mikina se bude hodit i mimo hřiště a volit můžete ze čtyř barev.
Kolekci doplňují kalhoty i kraťasy Move Tech Elite ze speciálního strečového materiálu. Založené jsou na sportovním střihu, lehkosti a naprosté volnosti pohybu. Na výběr je tmavě modrá, béžová a černá varianta jak v případě kalhot, tak kraťas.

Stránky výrobce: mizunogolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...