OgOgio potěší všechny golfisty, kteří se poohlížejí po novém bagu. A je jedno, zda toužíte po stand bagu nebo preferujete cart bag. Oba tábory uspokojí nepromokavými modely All Elements s výraznými grafickými vzory, určenými výhradně pro evropský trh. Hybridní All Elements bag se nabízí v osmi barevných variacích, od klasické černé až po galaktickou červenou označenou Nebula (Mlhovina). Stylová a nápaditá podoba má vyvolat úžas, donutit vás vystoupit z řady nebo alespoň pozdvihnout obočí nad jedinečností těchto kousků.

Pochopitelně nejde jen o „wow" efekt, bagy proto vynikají odolností a funkčností, zejména pokud jde o organizaci holí a dalších nezbytných doplňků. Navrženy jsou tak, aby obstály ve všech klimatických podmínkách. O to se postarají nepromokavé textilie, z nichž jsou i kapsy na důležité golfové propriety. Cart i stand bag tvoří osm segmentů, do kterých dle potřeby uložíte veškeré vybavení. Zatímco stand bag je opatřen osmidílným děličem (Woode), cart bag je rozčleněn v horní části na patnáct dílů, zajišťujících dokonalou organizaci holí. Popruhy na nošení jsou pro větší pohodlí polstrované a pochopitelně délkově nastavitelné. Bag na vozík pořídíte za ekvivalent 360 euro, varianta pro nošení vychází na 350 euro.

Stránky výrobce: www.eu.ogio.com/golf

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...