ParamTak onu clonu pojďme poodhalit a seznamte se s novinkami značky Callaway pro letošní sezonu. Výrobce tradičně představuje ucelenou kolekci holí, jež zahrnuje drajvry, fervejová dřeva, hybridy i železa.

A jak je to s tím kouřem? Jednoduše – hole přicházejí na trh pod označením Paradym Ai Smoke. Drajvry jsou hned čtyři, Max, Max D, Max Fast a Triple Diamond. Jejich společným jmenovatelem je optimalizace úderové plochy, abyste odpalovali pod ideálním úhlem a s co nejmenším rozptylem. K tomu pomáhá i konstrukce líce s malými prohlubněmi, takže se sweet spot nenachází pouze ve středu, ale jde napříč celou úderovou plochou. A konečně karbonové šasi umožňující redistribuci hmoty za účelem vylepšení úhlu odpalu a zvýšení tolerance.

Verzi Max charakterizuje obvodové vyvážení podporující délku ran, Max D a Max Fast mají vyšší moment setrvačnosti, Max D podporuje draw, Max Fast staví na nízké hmotnosti a vyšší rychlosti švihu. Triple Diamond ocení zkušení hráči, kteří preferují tvarování ran.

Stejné varianty přicházejí i v podobě fervejových dřev, u nichž technologie líce opět optimalizuje úhel odpalu i spin, sweet spot vede napříč celou plochou. Max, Max D a Max Fast za účelem vyšší rychlosti a optimalizace úhlu odpalu pracují s rychlostním prvkem z wolframu, který podporuje co nejlepší vzlet míčku a pomáhá docílit větší délky ran.

Hybridy figurují v nabídce ve třech verzích, standardní, Max Fast a HL. Max Fast je tolerantní a pomocí vyšší rychlosti přináší délku, HL pomocí wolframu snižujícího těžiště podporuje délku ran.
Na hybridy navazují odpovídající sety želez. Revoluční líc vedoucí k větší vzdálenosti a mírnící disperzi, stejně tak jako vyvážený poměr délky, kontroly i přesnosti a také vylepšená interakce hole s povrchem představují společný jmenovatel všech tří sad. HL využívá vybrání v zadní části i sníženého těžiště k vyššímu letu míčku, železa Max Fast jsou konstruována z lehkých komponent tak, aby podpořila vyšší rychlost švihu.

Stránky výrobce: www.callawaygolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...