Co 3DCobra má co nabídnout. A to i v segmentu holí, jež rozhodují o výsledku. Známá kolekce 3D PRINTED patrů, čerpajících z úspěchu původních patrů KING 3D, doznala vylepšení, ať už jde o zvuk i pocit, k čemuž přispívá i optimální redistribuce hmoty. Řada zahrnuje celkem osm modelů. Staví na technologii klesajícího loftu, se kterým souvisí konzistentní úhel odpalu i trajektorie, hliníková líc podporuje optimální pocit při zásahu míčku, vysoký moment setrvačnosti přináší stabilitu. Pomocí závaží (od 5 do 25 gramů) se můžete patr individuálně vyvážit.

vintaRedesignu se dočkaly i patry VINTAGE, opírající se o inovativní měkkou vložku PEBAX a podobně jako výše uvedená řada využívající předností klesajícího loftu. Vložka z lehkého termoplastického uretanu změkčuje pocit a slouží coby alternativa k hliníkovým vložkám, jaké využívají patry 3D Printed. Pomocí závaží na spodku, odstupňovaných po 5 gramech, opět máte možnost hůl vyvážit dle svých osobních potřeb. I v tomto případě napočítáme osm variant.

Stránky výrobce: www.cobragolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...