AirX DriverRovnější, delší a míček jimi snáze vyšlete co vzduchu. S takovým příslibem přináší Cobra své nejnovější hole rodiny AIR-X. Řada zahrnuje drajvry, fervejová dřeva, hybridy i železa.

V případě drajvrů a fervejových dřev jde o velmi lehké hole. Hlavní cíl při konstrukci spočíval v nárůstu délky a přesnosti na straně hráčů s průměrnou rychlostí švihu. S tím souvisí úhel odpalu, vyšší trajektorie i rovnější rána. Hole pracují s tenčí lící, jež podporuje rychlost a délku, odlehčeným designem, offsetem a vyvážením do zadní části a patky, což vylepšuje toleranci.

Pro lehká železa a hybridy této řady platí, že jsou delší a tolerantnější. Hybridy využívají tenčí líce k dosažení rychlosti, vyvážení podporující vyšší let i offset zajišťující přímější rány. Železa z kategorie holí maximálně usnadňujících hru rovněž využívají předností tenké líce, progresivního nízkoprofilového designu vedoucího k vyšší trajektorii dlouhých a středních želez a přesnosti u krátkých želez, dutiny v zadní části přispívající k délce a vyššímu letu míčku a konečně offsetu, díky kterému hůl snáze přivedete k zásahu kolmo.

Stránky výrobce: www.cobragolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...