cobPadesát let na trhu? To už žádá nějakou připomínku. Společnost Cobra to pojala po svém a prodejní pulty při této příležitosti zaplnila limitovanou edicí drajvru AEROJET. A protože černá vypadá dobře, uhlazená elegance, spojili ji se zlatou grafikou, a to nejen na samotné holi, ale také na headcoveru.
Podobně jako standardní verzi charakterizuje i tuto novinku aerodynamický tvar, speciální vyvážení nebo účinná úderová plocha. Aerodynamika stojí na zeštíhlené přední části, vyšší zádi a okrajích, pečlivě zakřivené koruně, jejíž nejvyšší část posunuli dál od líce. Těmito kroky výrazně snížili odpor vzduchu při švihu, takže hráč vyprodukuje vyšší rychlost hlavy.

K vyvážení slouží třináctigramová součástka zavěšená nad spodkem – řešení umožňující maximální rychlost, redukci spinu a flexibilní spodek, takže dochází k lepšímu přenosu energie. Líc tvoří zóny s optimalizovanou tloušťkou napříč celou plochou, což vylepšuje její účinnost.

„Padesát let na trhu, to už je docela velký počin," prohlašuje prezident Cobra Puma Golf Dan Ladd. „Naším cílem vždycky bylo pokračovat v inovacích a nabízet technologie, které hráčům přinesou větší radost ze hry. Myslím, že jsme v tomto směru uspěli. Chceme, aby s námi všichni příznivci mohli slavit půlstoletí existence, a proto jim nabízíme tuto speciální hůl." Pokud vás tak výroční model zasáhl do srdce, připravte si 630 euro.

Stránky výrobce: www.cobragolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...