aerojePortfolio výrobce pořádně vyztuží kompletní rodinka holí Aerojet. Pusťme se tedy do jejich představení. Konkrétně se podíváme na drajvry a fervejová dřeva. Kovová dřeva Aerojet přinesla novou úroveň rychlosti i vzdálenosti, a to díky vylepšenému aerodynamickému profilu, vyvážení a technologii líce.

Drajvry lze volit ze tří modelů, optimalizovaných pro jednotlivé skupiny hráčů. Aerojet LS je založený na nízké míře rotace, nízkém úhlu odpalu a maximální možnosti tvarovat rány. Pomáhají k tomu dva hmotnostní porty. Standardní Aerojet je určen nejširšímu spektru golfistů. Aerodynamický tvar podpoří vyšší rychlost hlavy, hlavní benefit představuje kombinace tolerance a maximální délky. Aerojet Max ocení hráči s menší přesností zásahu. Hůl se opírá o maximální stabilitu, nastavení do draw a vyšší trajektorii.

Fervejová dřeva vycházejí ze stejných technologických prvků. Opět zde máme tři modely fervejových dřev. Aerojet LS díky posunutí těžiště dopředu a do spodní části umožní posílat míčky po nižší trajektorii, dřevo je určeno hráčům s vyšší rychlostí švihu, konstrukční řešení nabízí nižší míru spinu. Se standardním Aerojetem snadno vyšlete míč do vzduchu a dosáhnete solidní délky za současně vyšší promíjivosti. Míček odehrajete pod vyšším úhlem. Aerojet Max je nejtolerantnější dřevo této řady a podpoří i vyšší rychlost míčku, poloha těžiště také přispívá k vyššímu úhlu odpalu.

Stránky výrobce: www.cobragolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...