TrayCo se stane, když se spojí uznávaný dánský výrobce obuvi ECCO s renomovanou švédskou značkou J. Lindberg? Výsledkem klidně může být nový model obuvi ECCO Golf Tray. Neotřelý vzhled a všestranný design jdou v tomto případě ruku v ruce, takže se neztratíte na fervejích ani na ulici.

Na první pohled vás zaujme výrazná kovová přezka jdoucí přes nárt, na konci pásky provlečené přezkou najdete loga obou výrobců. S přezkou kontrastuje bílý svršek z prvotřídní kůže, vyráběné ve vlastní koželužně. Zárukou stability, odolnosti i celodenního komfortu je speciální technologie odpuzující vodu a podešev E-DTS™ TWIST se zvětšenou podpůrnou konstrukcí. Tím docílil lepší trakce ve všech směrech. Zapracovali také na větší boční stabilitě. Vnitřek opatřili paměťovou pěnou, což zvyšuje pohodlí i prodyšnost, vnitřní vložku můžete také vyjmout, abyste získali více prostoru uvnitř boty.

Chcete-li se zařadit mezi takové legendy golfu, jimiž jsou aktuální kapitán rydercupového výběru Evropy Henrik Stenson, jeho předchůdce v této roli Thomas Bjørn, Fred Couples, Erik van Rooyen, Doc Redman, Niklas Nørgaard Møller, Lydia Ko, Nanna Koerstz Madsen či Caroline Masson, stačí si zakoupit tuto novinku.

Stránky výrobce: golf.ecco.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...