stor2Přesně tak si budete připadat i v zimních či podzimních plískanicích, kdy zima leze za nehty, případně je blátivo. FootJoy přináší řešení v podobě obuvi Stormwalker. Výrobce nabízí verzi pro dámy i pány, v obou případech zaručuje odolnost, prodyšnost a voděodolnost. Svršek je z kvalitní kůže, vnitřek opatřili izolační vložkou (3M Thinsulate), poskytující teplo i pohodlí.

Stoprocentní voděodolnost je dílem protektivní membrány (Intellishield), jež odpuzuje vlhkost a současně je prodyšná, takže odvádí ven vodní páry. Jedinečná konstrukce zamezuje průsaku vody i za vydatného deště a v blátě, chodidlo tak zůstává suché. Předností je i snadná údržba. V podrážce napočítáte šest spajků, které napomáhají stabilitě, obecně výrobce garantuje výbornou trakci. Klasický model s tkaničkami vychází na 150 euro, verze, u níž jsou tkaničky schované pod koženým svrškem na zip, vychází na 170 euro.

stordDámská vyrianta se na první pohled liší výstelkou z fleecu, jež vedle teplotního komfortu má i vizuální efekt. Aby bota dobře padla dámskému chodidlu, je ve špičce zaoblenější a plnější v přední části, zatímco v patě je užší, špička je i více vyztužená. Dámy mohou volit ze dvou barevných variant, pouze se zavazováním na tkaničky. Cena za pár činí 150 euro.

Více informací na www.footjoy.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...