fj AWCo nevidět příjemným teplotám utne a záhy si připomeneme okřídlenou větu, že „není špatného počasí..." Na prodejní pulty proto dorazí svršky, které vás před živly bezpečně ochrání. FootJoy není výjimkou a připravil pro vás kolekci Podzim/Zima 2023, v níž hrají prim dvě řady, ThermoSeries a HydroSeries.

Názvy samotné prozrazují jejich primární účel, jednotlivé položky budou k dostání pochopitelně pro dámy i pány. ThermoSeries obsahuje vše, od základní přes střední až po svrchní vrstvu, úkolem oděvů je udržet vaši tepelnou pohodu, fleece je dostatečně pružný, veškeré použité textilie jsou příjemně měkké. V nabídce objevíte bundu, vestu i kalhoty, mikinu se zipem po celé délce. Jako mezivrstvu můžete využít bundu s celým či čtvrtečním zipem, základ obstará triko s dlouhým rukávem. Svršky brání úniku tepla a tím vás chrání, zároveň je můžete obléct i v případě mírného deště.

Pokud déšť zhoustne, pak vám dobrou službu odvedou zástupci druhé řady, HydroSeries. Bundy i kalhoty jsou lehké, odolné a dostatečně pružné. Svršky jsou voděodolné a prodyšné zároveň, nabídku rozšířily i nové barevné varianty. Výrobce dbal na perfektní střih, všechny kapsy opatřili zipem, výhodou je i velká skladnost.

Stránky výrobce: https://www.footjoy.co.uk

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...