FJ 55FootJoy, jednička na trhu s golfovou obuví, pokračuje v evoluci svých nejprodávanějších modelů. Tradice zkrátka zavazuje a tato značka už 100 usiluje o výsadní postavení díky mnoha inovacím, nezaměnitelnému stylu, komfortu a kvalitě. O tom se přesvědčují jak nejlepší hráči světa, tak amatéři napříč celým světem. Aby si výrobce udržel dominanci, o to se hodlá zasloužit i zcela novým modelem FJ Fuel Sport, který navazuje na velmi úspěšnou vloni představenou obuv FJ Fuel. Novinku zdobí sportovní styl, předností je lehká hmotnost, bezespajková verze přináší i dostatečnou stabilitu a trakci.

Jak pánská, tak dámská varianta využívá novou prodyšnou síťovinu, jež umocňuje sportovní ráz. Svrchní vrstva z termoplastického uretanu se už osvědčila u modelu Pro|SL Sport, díky nízké hmotností je chůze a veškerý pohyb na hřišti velmi komfortní. Obuv je voděodolná a snadno se udržuje. Dámy i pánové mohou volit ze tří barevných provedení. Pánský model vychází na 180 euro, dámský je o deset euro levnější.

FJ w„Při vymýšlení jednotlivých modelů zohledňujeme zpětnou vazbu hráčů, abychom botu dokázali co nejvíce přizpůsobit individuálním potřebám," prozrazuje manažer obuvi FJ pro oblast EMEA Guy Smith a dodává, „pozorovali jsme neutuchající apetit po sportovní botě, inspirované aktuálními trendy z ulice a naší odpovědí na to je FJ Fuel Sport."

Více informací na stránkách www.footjoy.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...