nikikS návratem Tigera Woodse k soutěžní hře to vypadá velmi nadějně, což byla také zajímavá příležitost pro jeho někdejšího dvorního dodavatele oblečení a obuvi, značku Nike. Na scénu se tak dostává model Tiger Woods '13. Že máte při pohledu na botu pocit jakéhosi déjà vu? Není divu. Obuv slaví desetileté výročí, a tak přichází na pulty v barvách oblíbených fanoušky.

Pod ikonický design se „podepsal" samotný Tiger, když výrobce požádal, aby mu navrhl obuv, jež bude dobře sedět a poskytne mu stejný pocit jako boty, ve kterých běhá nebo chodí do fitness centra. Díky tomu se zde snoubí výkon s pohodlím.
Podrážka je navržena tak, aby zohlednila přirozený pohyb chodidla, zároveň se snažili snížit hmotnost a zaručit dostatečnou trakci během švihu. Celkově konstrukce pomáhá udržet kontakt s povrchem déle a dochází k lepšímu přenosu energie chodidla směrem k jeho špičce. Z dalších předností je třeba uvést stabilitu a zároveň potřebnou mobilitu, spajky poskytují potřebné ukotvení hráče. Jen málokterý fanoušek tak odolá, Tigerova bota v barvách Masters má na úspěch zaděláno!

Stránky výrobce: www.nike.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...