tisoZa dobu své existence se značka Titleist stala takřka synonymem kvalitních golfových míčků. A zásluhu na tom mají nejen notoricky známá „provéčka". Vylepšení se tak pro letošní rok dočkaly také modely Tour Soft a TruFeel.

Míč Tour Soft charakterizuje nové jádro a technologie obalu, to vše přispělo k vyšší rychlosti míče, jež se podepisuje pod prodloužením ran. Další benefit spočívá ve větší kontrole ran do greenu a ve výjimečně měkkém pocitu při kontaktu hole s míčkem. Rychlejší a větší jádro nabídlo vyšší rychlost míče zejména při ranách z týčka, které se díky tomu prodloužily, čemuž napomáhá i nižší míra spinu. Upravený tenký obal pak přispívá k excelentní kontrole hry v okolí greenů. Speciální tvar 346 dimplů a jejich seskupení vylepšuje aerodynamické vlastnosti tak, abyste míč udrželi ve vzduchu co nejdéle a dosáhli optimálního letu. Na výběr máte aktuálně tři barevné varianty, bílou, žlutou a zelenou, v červenci přibude i růžová. Cena krabice o 12 kusech odpovídá ekvivalentu 45 euro.

Trufeel Druhý z modelů – TruFeel – zaručuje délku ran, více spinu při ranách z okolí greenů a měkký kontakt hole s míčkem. Nové jádro TruTouch stojí v pozadí délky a vysoké rychlosti míče spolu s měkkým pocitem, měkčí obal zaručuje spin a větší kontrolu ran kolem greenu. Aerodynamické vlastnosti umožňují nižší pronikavý let. V bílé verzi stejně jako Tour Soft dorazí na prodejní pulty 24. ledna, od března si můžete zvolit i verzi v matně červené barvě. Tucet míčků pořídíte v ceně 35 euro.

Více informací na www.titleist.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...