G430 Max10KOd doby, kdy značka Karstena Solheima vstoupila na trh, uplynulo bezmála pětašedesát let. Za tu dobu PING na golfovém trhu zdomácněl a neustále si drží pozici jednoho z předních hráčů golfového průmyslu. Přesvědčit vás o tom mohou i novinky pro letošní sezonu, kde si svého favorita najde každý.

Myšlenku přinášet na trh hole, jež jsou tolerantní a snadno s nimi vyšlete míček do vzduchu, rozhodně splňuje nejnovější drajvr výrobce – model G430 MAX 10K. Ten charakterizuje nejvyšší moment setrvačnosti, maximální tolerance a také je nejrovnější v historii značky. Právě číslice 10 v označení drajvru odkazuje k hodnotě MOI (10 000 g/cm²), dokládající jeho promíjivost.

S rodinou drajvrů G430 má hodně společných prvků, liší se však větším profilem hlavy, těžištěm usazeným vzadu a karbonovým obalem koruny – právě pomocí těchto atributů docílili velké tolerance.

Stránky výrobce: www.ping.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...