IgnTak se ve stručnosti dají popsat přednosti jednoho z nejnovějších modelů obuvi od Pumy. Její jméno zní Ignite Articulate a slibuje posun v segmentu obuvi opatřené výčnělky na novou úroveň, a to díky zcela novému designu charakteristickému tvarovanou podešví, mezipodešví i svrchní vrstvou, které se ohýbají s chodidlem, čímž zaručují nejvyšší možnou míru pohodlí a podpory.

Ke všem detailům přihlíželi s důrazem na výkon, specifické požadavky špičkových hráčů včetně připomínek týkajících se vzhledu. Obuv v sobě kombinuje technologie využívané na túrových modelech bot spolu s nízkou hmotností, výjimečným pohodlím a sportovní siluetou tak, abyste mohli bez obav švihat z jakéhokoliv místa hřiště, za jakýchkoliv podmínek.

Chcete pár konkrétních prvků, které model charakterizují? Máte je mít! Jde o strategicky navržené drážky v podrážce, mezipodešvi i na svršku, které podporují ohýbání boty a současně zajišťují stabilitu a oporu chodidlu. Vzorek sestávající z osmi výčnělků typu Tornado v podešvi, které poskytují potřebnou trakci. Neschází silné, avšak odlehčené sedlo bezpečně obepínající chodidlo a zajišťující stabilitu a podporu při švihu, v oblasti tkaniček je o něco tlustší, aby při zavázání noha v botě neklouzala. Svršek opatřili síťovinou, pod kterou dali film z termoplatického uretanu. Osvědčená pěna Ignite v mezipodešvi vrací energii a zvyšuje pohodlí při chůzi.

Novinka je k dostání ve velikostech 6–13, a to ve třech barevných verzích. Doporučená cena činí 170 euro.

Stránky výrobce: www.pumagolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...